فهرست
مارتینو : به تک تک بازیکنان اصلی برای دربی کاتالونیا نیاز دارم!
مارتینو : به تک تک بازیکنان اصلی برای دربی کاتالونیا نیاز دارم!

مارتینو : به تک تک بازیکنان اصلی برای دربی کاتالونیا نیاز دارم!

آی اسپورت- فردا دربی کاتالونیا بین بارسلونا و اسپانیول برگزار می شود. دیداری که از بسیاری جهات برای بارسا اهمیت دارد . تاتا مارتینو پس از کسب پیروزی در دو بازی گذشته در مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی فردا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :


بازی فردا مقابل اسپانیول :

اسپانیول از خیلی جهات به اتلتیکومادرید شبیه است . بخوبی فشار می آورد ، بازیکنانش خوب توپگیری می کنند  و بازی را برایت دشوار می سازند. همچنین مهاجم بسیار خطرناکی مثل گارسیا را دارند که برای هر دفاعی دردسرساز است.


عدم تداوم پیروزی ها و بی نظمی تاکتیکی سابق در تیم شما فراموش شد ؟

دو بازی قبلی را بخوبی تمام کردیم اما برای اینکه سوال شما را تایید کنم کفایت نمی کند. هرچند معتقدم ممکن است با تیمی بازی کنیم که ما را شکست بدهد ، این دلیل بر این نیست که ما بی نظم بازی می کنیم. روی 8 بازی باقیمانده تمرکز کرده ایم.


بازی کردن در ساعت 4 عصر برایتان عجیب نیست ؟

خیر ! من از جایی می آیم که فوتبال کردن در ساعات 4 و 5 امری بسیار عادی است. خیلی برای من عجیب نیست.شما خیلی روی ساعت بازی ها حساس شده اید.http://mtn.ensight-cdn.com/content/Jose-Manuel-Pinto01.jpg


پینتو :

پینتو شرایط خوبی دارد. در بازی های باقیمانده و فینال جام حذفی برای ما بازی می کند. تعداد بازی های او تا پایان فصل می تواند 14 تا هم باشد ( با احتساب رسیدن بارسا به فینال لیگ قهرمانان)


سرنوشت لالیگا در آخرین هفته مشخص می شود؟

همه معتقدند که چنین خواهد شد. هر سه تیم در روز آخر به قهرمانی امیدوار خواهند بود تنها چیزی که تغییر کرده این است که الان همه چیز به خودمان بستگی دارد که مساله مهمی است.


تاثیر مصدومیت والدس روی تیم :

همه ما تحت تاثیر قرار گرفتیم. از دست دادن یکی از اعضای خانواده(خانواده بارسا) ، دردناک است ، ولی این تیم به مواجهه با شرایط سخت عادت دارد و همیشه از این شرایط با موفقیت خارج شده است.


نظرتان در مورد بازی رفت در مقابل اسپانیول ؟

خیلی سخت بود.بسختی توانستیم گره آن بازی را باز کنیم.نمی دانم فردا هم به همان صورت دفاعی بازی می کنند یا خیر؟ ولی بازی بسته ای خواهد بود ، بدون فضای زیاد برای بازیکنانم.


شکستهای مادرید شما را شگفت زده نکرد؟

این مساله را رد نمی کنم ! سخت است که ببینی یک تیم بزرگ چگونه دو بازی پشت هم را واگذار می کند. البته هر دو رقیب مادرید (بارسا و سویا)عملکرد بهتری داشتند. در مقابل سویا نیمه اول را می توانستند پیروز باشند.الان همه دنبال مقصر در مادرید می گردند چون فقط به نتایج نگاه می کنند. در مقابل سویا در نیمه اول ، رئال شایسته پیروزی با دو گل اختلاف بود.


با پینتو صحبت کرده اید ؟

دوست دارم درباره ایجاد تغییراتی در نحوه دفع توپ با او صحبت کنم اما فقط در جزئیات. باقی چیزها تحت کنترل اوست و این وضعیت جدیدی برای او نیست.

مواجهه با بازیکنانی که ثابت نیستند ...(پدرو و الکسیس ...)

نگران هستم چرا که سال تمام خواهد شد و این احساس که در حق کسانی بی عدالتی کرده ام در من می ماند. نمی دانم چه اتفاقی می افتد . آنها میل و اشتیاقشان را حفظ کنند ، همه چیز به تلاششان بستگی دارد.


در سال اول مربیگری شما در بارسا برخی اتفاقات برای شما غیر قابل تصور نبود ؟

خیر ! آنها مربوط به باشگاه بودند نه من ! برخی بازیکنان دچار مصدومیت شدند مثل مسی که قابل پیش بینی نبود.مصدومیت ها خوب می شوند ولی نمی توان آنها را پیش بینی کرد. روی هم رفته الان در وضعیت خوبی قرار داریم و این خیلی مهم است.


واکنش تیم بعد از پیروزی در برنابئو ؟

به خودمان واکسن پیشگیری زدیم تا بعد از آن پیروزی دچار غرور و اشتباه نشویم ! نمی گویم که دیگر شکست نمی خوریم ، برخی مواقع حریف شما از شما برتر است و شما بازی را خواهید باخت.


http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/010/499/size_640x360/2012-01-25_FCB-MADRID_11.v1327529772.JPG

اینیستا ...

بخاطر درد جزئی استراحت می کند در دو بازی قبلی خیلی به او فشار وارد شد ولی در لیست بازیکنان برای بازی فردا قرار دارد


 قصد جذب دروازه بان جدید ندارید ؟

با زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه صحبت کردم .فعلا نیاز به جذب دروازه بان جدید نداریم.ولی هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.


نگران استرس و اضطراب در بازیکنانتان نیستید؟

خیر ! نگران نیستم. بازیکنان تیم من بخوبی می توانند این مساله را مدیریت کنند. کل گروه حساسیت هر بازی را بخوبی درک می کنند. می دانیم به مقابله چه حریفانی خواهیم رفت

تمدید قرارداد با پینتو...

تنظیم قرارداد با یک بازیکن به دو یا چند بازی بستگی ندارد اگر شما چنین عقیده ای دارید برای خودتان نگه دارید. اعتقاد ندارم که آینده پینتو به این چند بازی بستگی داشته باشد.


پویول...

از لحاظ روحی وضعیت خوبی دارد.همیشه برای ما بازیکن مهمی محسوب می شود.


استراحت به بازیکنان اصلی بخاطر چمپیونز لیگ ؟

خیر ! بازی با اسپانیول برای ما بسیار مهم است و این دربی یک بازی ویژه و یکی از 8 فینال باقیمانده است. 

منبع : مارکا

ترجمه: رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-28 22:26:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر