فهرست
ناراحتی فان خال از رسانه ها: سه بار مرا اخراج کردید!
ناراحتی فان خال از رسانه ها: سه بار مرا اخراج کردید!

ناراحتی فان خال از رسانه ها: سه بار مرا اخراج کردید!

آی اسپورت – لوئی فان خال گزارشهایی که در مورد اخراج او از منچستریونایتد منتشر می شود را «زشت و ترسناک» خواند و تاکید کرد هیچگاه به اد وودوارد مدیر باشگاه درخواست استعفا نداده است.
رسانه های انگلیسی در چند روز گذشته نوشتند که فان خال بعد از شکست اخیر تیمش مقابل ساوتهمپتون (۱-۰) درخواست جدایی از یونایتد را داده که مورد قبول مسئولان باشگاه قرار نگرفته  است.
اما سرمربی هلندی همه این گزارشها را به شدت تکذیب کرد و گفت: «فکر نکنم هیچ وقت در زندگی ام چنین کاری کرده باشم. شما داستانهای خودتان را می سازید و من هم مجبورم جواب دهم. واقعا زشت و البته ترسناک است اما شما می توانید هرچه که می خواهید بنویسید. این سویمن بار است که من در رسانه ها اخراج شده ام اما هنوز هم اینجا نشسته ام. من مجبورم که در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شوم. خیلی ها هستند که سئوالات غیرمحترمانه می پرسند اما من به کارم همیشه ایمان دارم. وقتی ببازیم اوضاع بدتر می شودو من قبل از بازی با ساوتهمپتون پیش بینی می کردم که اگر ببازم اخراج می شوم. حالا دیگر نباید ببازیم چون احتمالا برای چهارمین بار اخراج خواهم شد و البته این بار ممکن است این اتفاق به واقعیت تبدیل شود.»
۹۴۱۰
     
آی اسپورت
2016-01-28 22:04:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر