فهرست
گزارش ویژه؛ رئال مادرید سه بار برای خرید مسی تلاش کرد
گزارش ویژه؛ رئال مادرید سه بار برای خرید مسی تلاش کرد

گزارش ویژه؛ رئال مادرید سه بار برای خرید مسی تلاش کرد

آی اسپورت – شبکه رادیویی اسپانیایی کادنا کوپ در گزارشی ویژه مدعی شده که رئال مادرید سه بار برای انجام یکی از بزرگترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال جهان یعنی خرید لیونل مسی اقدام کرده که هر سه مرتبه در این راه ناکام بوده.
در برنامه پاتریدو که در شکبه کادنا کوپ پخش می شود گفته شد که مسی بین سالهی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ سه بار پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده و به فلورنتینو پرس گفته: «ممنوم اما تیم من بارسلوناست.»
پرس که در سال ۲۰۰۰ با خریدن لوئیس فیگو از بارسلونا یکی از پر سر و صداترین انتقالات فوتبال اسپانیا را ثبت کرد بار دیگر شانس خود را با فوق ستاره ای دیگر از بارسلونا امتحان کرده.
کادنا کوپ  در ادامه به سه مرتبه ای که رئال برای خرید مسی اقدام کرده٬‌پرداخته است:
۲۰۱۱: اولین حرکت
تابستان ۲۰۱۱ در حالی که خبر پیشنهاد وسوسه انگیز منچسترسیتی به کریستیانو رونالدو منتشر شده بود فردی نزدیک به رئیس باشگاه رئال مادرید اما بدون هرگونه پست رسمی٬ ترتیب ملاقات با مسی را بیرون از اسپانیا داد. به او گفته شد که مسی قصدی برای قصد بارسلونا ندارد.
۲۰۱۳؛  به خاطر رونالدو
ژوئن ۲۰۱۳ نیمار با رد پیشنهاد رئال به بارسا پیوسته بو و رونالدو از تمدید قرارداد خود با رئال طفره می رفت. پرس نگران شده بود و به همین دلیل یک گروه از مدیران ارشد باشگاه را برای متقاعد کردن مسی برای جدایی از بارسا مامور کرده بود. این بار هم رئال و پرس ناکام ماندند.
۲۰۱۵؛ سومین تلاش
مسی شادمان از کسب سه گانه قهرمانی بود و پرس دوباره تلاش کرد تا این بار بازیکنی را به خدمت بگیرد که در راه تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ و کسب پنجمین توپ طلا بود. دوباره یک مدیر ارشد باشگاه به دیدن مسی رفت اما باز هم پیشنهاد مادرید خیلی زود رد شد.
۹۴۱۰
     
آی اسپورت
2016-01-28 22:40:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر