فهرست

تفاوت معنادار دو عکس/ پرسپولیس فقط باید ببرد؟

آی اسپورت - در شرایطی که فعلا رسم شده داوران ایرانی مسابقات خاصی را به عنوان بازی خداحافظی خودشان معین می‌کنند، در یک ماه گذشته دو داور در پایان دیدارهای پرسپولیس از دنیای قضاوت کنار رفتند.
 رسول فروغی بعد از پایان بازی سرخپوشان با استقلال صنعتی خوزستان در حالی با میادین وداع کرد که از او مثل یک قهرمان ملی تجلیل شد.
پرسپولیسی‌ها که شادمان از ارایه بازی خوب و کسب پیروزی بودند، فروغی را قلمدوش گرفتند، دور استادیوم چرخاندند و اصلا چیزی نمانده بود در همان وضعیت وی را به خانه برسانند.
 
 

اما بابک وسیله‌بر که بعد از باخت سرخپوشان برابر صبا در فینال جام شهدا سوتش را آویخت، با استقبال هیچ بازیکنی مواجه نشد. پرسپولیسی‌ها حتی حاضر نشدند بیایند و جایزه تیم دوم را بگیرند، چه برسد به اینکه بخواهند از وسیله‌بر تجلیل کنند.
 خلاصه از این به بعد داورانی که بازی‌های پرسپولیس را برای خداحافظی انتخاب می‌کنند، حواس‌شان باشد مسابقاتی را علامت بزنند که آسان است و سرخپوشان شانس بیشتری برای پیروزی دارند!

منبع: بانک ورزش
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-29 11:34:35
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
بیچاره ها امیدشون فقط به جام شهدا بود که اونم از دست رفت
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۰
خباثت میبارد از این متن. مگه پرسپولیس مسئول مراسم خداحافظی داورهاست؟ بعد هم، هر کی یه بار کاری رو کرد تا ابد باید انجامش بده!؟
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
آخرین جام استقلال کی بود؟ شما صحبت نکن
برزو
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۱۴
لنگ 4
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر