فهرست

واکنش کاشانی درباره هزینه 5.5 میلیاردی تیم امید: نباید رسانه ای می شد!

آی اسپورت - حبیب کاشانی مدیر فنی تیم ملی امید به شایعات درباره هزینه 5.5 میلیاردی تیم ملی امید پاسخ داد. 
او که امروز در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود، در پاسخ به این سوال و همچنین درباره حساب مشترکش با خاکپور که پول ها به همان حساب می رفت، توضیح داد: «گفتند ما 5.5 میلیارد هزینه کرده ایم، این خیلی هزینه هنگفتی است. درباره حساب مشترکی که گفتید، به هر حال اسپانسر ها از جمله آقای هدایتی 500 میلیون دادند من باید این پول را در حساب خودم نگه می داشتم؟ همه پول ها در حسابی رفت و به صورت مشخص هزینه شد. برای همین قطعا گزارش مالی ارایه خواهد شد تا همه بدانند. ولی یک آماری را ساعت 11:30 صبح روز بازی قطر دادند که ما 5.5 میلیارد هزینه کرده ایم. من دوست داشتم دوستان آنالیز می دادند. مدارک هزینه ها دست من هست. گفتند که کادر فنی یک میلیارد و 600 میلیون پول گرفتند ولی این هزینه برای آقای نلو وینگادا و دستیارانش بوده است.»
او ادامه ادامه می دهد: «بخشی از این پول ها بابت میزبانی هزینه های تیم های نپال، عربستان و... بابت حضور در دور اول مقدماتی در تهران بود. ما بابت زمین دستگری و آزادی اجاره دادیم. من می گویم وقتی تیم ملی در جبهه جنگ نماینده شماست نباید بگوئید 5.5 میلیارد تومان هزینه کرده ایم.»


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-29 11:38:27
نظر دهید

۱ نظر
ل.ع
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۳
طرفداری زیادی هم عاقبتش همینه .چه اهمیتی داره چقدر هزینه شده مهم اینه که بهترین تدارکات ممکن برای تیم امید دیده شد با هر تیمی خواستید بازی کردید طلبکار چی هستید . عجب مملکتیه هیچکس حد خودش رو نمیدونه و اشتباهات خودش رو نمی بینه فقط عدم نتیجه گیری رو میندازه گردن بقیه . تنها جایی که هیچ تقصیری در عدم صعود تیم امید نداره فدراسیونه که حتی عدم انتخاب کرانچار هم تقصیرش نیستولی چون ساکته همه تقصیرها میافته گردنش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر