فهرست
قلعه‌نویی: مقصر نتایج بد، من و بازیکنان هستیم، نه مدیرعامل
قلعه‌نویی: مقصر نتایج بد، من و بازیکنان هستیم، نه مدیرعامل

قلعه‌نویی: مقصر نتایج بد، من و بازیکنان هستیم، نه مدیرعامل

آی اسپورت- تراکتورسازی در اولین بازی بعد از تعطیلات موفق نبود در تهران راه‌آهن را شکست دهد و با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد. امیر قلعه‌نویی بعد از بازی در نشست خبری حاضرشد و پاسخ‌گوی خبرنگاران شد:

**از این به بعد هر نتیجه بدی که تراکتورسازی کسب کند مقصرش من و بازیکنان خواهیم بود. مسئولیت نتایج هم بر گردن من است. انصافا مدیرعامل باشگاه و هیات مدیره تمام تلاش خود را انجام دادند و در فصل نقل و انتقالات هم عملکرد خوبی داشتند و وقتی اردوی ترکیه ما لغو شد اردوی دیگری را جایگزین کردند.**دغدغه ما فقط همان بود که شخصی اجازه نداد ما به اردوی ترکیه برویم که اگر این اتفاق رخ می‌داد ما هم‌اکنون آماده‌تر بودیم. شریفی و نانگ برای اولین بار برای ما بازی کردند و اگر چند بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه می‌توانستیم داشته باشیم، بازیکنانمان هماهنگ‌تر بودند.**در مجموع بازی خوبی مقابل راه‌آهن انجام ندادیم. درست است که ما 3-4 موقعیت داشتیم اما آنچه که می‌خواستیم نبودیم. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و درواقع تراکتورگونه بازی نکردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.**از طرفدارانی که به ورزشگاه شهر قدس آمدند تشکر می‌کنم اما همانطور که گفتم انتظار دارم مسئولیت را به شخص امیر قلعه‌نویی بدانند. باشگاه هرآنچه که خواستیم انجام داده و کم کاری نکرده است. دو روز گذشته هم پرداختی داشته است و از این بابت مسئله‌ای‌ نیست.**من از این موضوع مطلع نیستم که آقای عباسی گفته به واداران تراکتورسازی خط داده می‌شود اما همانطور که گفتم نتایج بد را به نام من بزنند. هیات مدیره نهایت تلاش خود را کرده و کم‌لطفی است که بخواهند علیه عباسی شعار دهند. در فصل نقل و انتقالات هم بازیکنان مدنظرمان جذب شدند و هیات مدیره تلاش خود را کرده است.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-29 17:25:44
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
باید هم از عباسی دفاع کنی چون خودت هم خوب میدونی هر کی به جز عباسی مدیرعامل بود و ذره ای به تراکتور و اینده اش عاطفه و علاقه داشت تو رو نمی اورد... ولی اقای قلعه نوعی کاری نکن با حمایتهای منفعت طلبانه ات از عباسی با هم برین از این تیم .. چرا که عباسی رفتنیه تو همین چند روز ... خیانت و ظلم جلوی چشمه مردم و اشکارا به این تیم و اینده فوتباله ازربایجان و فرزندان و استعدادهای این دیار بسته دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر