فهرست
اسکوچیچ:این فولاد دلخواه من نیست، مصدومیت‌ها ترکیبم را به‌هم‌ زد
اسکوچیچ:این فولاد دلخواه من نیست، مصدومیت‌ها ترکیبم را به‌هم‌ زد

اسکوچیچ:این فولاد دلخواه من نیست، مصدومیت‌ها ترکیبم را به‌هم‌ زد

آی اسپورت- در روزی که دو تیم خوزستان استقلال و فولاد شهراود جذابی را از خود به نمایش گذاشته‌بودند، این فولاد خوزستان بود که موفق شد دیدار حیثیتی را به سود خود به پایان ببرد و با 3 امتیاز این بازی برای ادامه مسابقات امید بیشتری برای فرار از سقوط داشته‌باشد. دراگان اسکوچیچ بعد از این برد ارزشمند در نشست مطبوعاتی بعد از بازی گفت:

**برخی از بازیکنان کلیدی خودمان را نداشتیم. در خط دفاعی مصدومانی داشتیم. جای تعجب بود که اکثر آنها از ناحیه مچ پا مصدوم بودند. با توجه به سفتی زمین تمرین خودمان این مصدومیت به وجود می آید.**این فولاد دلخواه من نیست. تبریک می‌گویم به بازیکنانم به خاطر جنگندگی و جسارت شان که 4 هفته است بازنده نشده‌ایم و می‌خواهیم به جایگاه واقعی خودمان برسیم. برد مهمی به دست آوردیم اما نباید باعث سرخوشی بازیکنان و هواداران شود و می‌دانیم باید کارهای زیادی انجام بدهیم و امیدوارم مصدومان هرچه زودتر به ترکیب تیم برگردند تا تیم ما قوی‌تر از قبل شود.**هنوز به تیم ایده‌الم نرسیده‌ایم زیرا مصدومیت‌ها ترکیب تیم را بهم زده است و ما هم در نیم فصل اردو نرفتیم و در اهواز تمرین کردیم متاسفانه در زمین سفت تمرین کردیم و برخی بازیکنان مصدوم شدند و مدیریت باشگاه در تلاش است تا زمین‌ها برای ادامه کار بهتر شود.
**از بایرامی انتظار بیشتری دارم و مهاجم کامروانی هم وضعیت بدنی‌شان طوری نبود که از ابتدای مسابقه در ترکیب باشد و حسین ابراهیمی هم با مصدومیت مواجه بود و کادر پزشکی او را آماده کرد. شریفات هم 20 روز مصدوم بود. متاسفانه این مسایل در روند کاری یک تیم مشکلاتی به وجود می‌آید و ما آگاه هستیم و امیدوارم روزهای خوش به باشگاه برگردد و مصدومان ما هم هرچه زودتر بازگردند.
**انتظارم این است که جو منفی اطراف تیم را به طریقی بیرون بیندازیم و دوست دارم تمام ارکان باشگاه در یک جو با نشاط کار کنیم و این فصل نسبت به فصل گذشته بسیار سخت خواهدبود ولی بازیکنان جوانی که در ترکیب تیم داریم در آینده برای فولاد مفید خواهند بود.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-01-29 18:12:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر