فهرست
جاسم کرار: دلم برای ایران تنگ نشده!
جاسم کرار: دلم برای ایران تنگ نشده!

جاسم کرار: دلم برای ایران تنگ نشده!

آی اسپورت- کرار جاسم از فوتبال ایران و استقلال رفته اما حواشی عجیب و غریب او هنوز گریبان این تیم را ول نمی کند.حالا که چند ماهی از رفتن او از استقلال می گذرد به بهانه گل حساسی که برای تیمش، نفت الوسط به ثمر رساند؛ گفت گویی را درباره آخرین وضعیت خودش و همچنین طلبش از استقلال و احتمال بازگشتش به ایران صحبت کردیم. متن مصاحبه جاسم کرار با کاپ را در ادامه بخوانید:
*از گل حساس این هفته ات برای تیم نفت صحبت کن و شرایطت در این تیم.
خدا را شکر شرایط بسیاری خوبی در تیم نفت دارم. آرامش خیلی خوبی برایم به وجود آمده است و بدون حاشیه کارم را انجام میدهم. توانستم در بازی این هفته تیمم نیز گل دوم و پیروزی بخش را به ثمر برسانم.
*گویا خیلی از انتخاب جدیدت راضی هستی؟
بله. صد در صد. حالم خیلی خوب است و همه این ها را بعد از خدا مدیون مدیر باتدبیر و فهیم تیم نفت، سید فراس بحرالعلوم هستم که همه چیز را برای من در بهترین وضعیت مهیا کرده است. ما تیممان در جدول رده بندی جایگاه خیلی خوبی دارد و منتظر هستیم در رقابت های ای اف سی کاپ حضور پیدا کنیم.
*چند روز پیش عکسی در صفحه اینستاگرامت منتشر کردی که حسابی جنجال به پا کرد. گذاشتن عکس سگ و همچنین، آن نوشته فارسی پایین آن. منظورت از آن حرف ها مسئولان استقلال بودند؟ نخیر. خطاب من مسئولان باشگاه استقلال نبودند.خطاب من به افرادی بود که وقتی عکسی در اینستاگرام می گذاشتم، به من فحش ناموس می دادند. آن ها به فارسی به من فحش می دادند و من هم به فارسی جوابشان را دادم.
*حالا که مدت زیادی از رفتنت گذشته است. فکر نمی کنی خودت هم در به وجود آمدن حاشیه ها مقصر بودی؟
ببینید من به یک سری مسائل بسیار حساس هستم. یکی از چیزهایی که خیلی به آن حساسیت دارم دروغگویی و بدقولی است. به همین دلیل وقتی این چیزها را می بینم زود عکس العمل نشان می دهم.
*دلت برای ایران و بازی در لیگ برتر تنگ نشده است؟
من خاطرات خوبی از بازی در ایران و استقلال دارم اما در جواب سوال شما باید بگویم؛ نه. من یک بازیکن حرفه ای هستم و گاهی اوقات باید تغییر مکان بدهم و در جای دیگری فوتبالم را ادامه بدهم.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-29 20:46:04
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۲۸
حرف بدی نزده, انتخاب این تیتر منصفانه نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر