فهرست
پیش بازی کریستال پالاس-چلسی؛ طلسم عقاب ها شکسته می شود؟
پیش بازی کریستال پالاس-چلسی؛ طلسم عقاب ها شکسته می شود؟

پیش بازی کریستال پالاس-چلسی؛ طلسم عقاب ها شکسته می شود؟

آی اسپورت- ژوزه مورینیو امیدوار است که هواداران به گفته ی او "فوق‌العاده" ی کریستال پالاس، روی این تیم تاثیری نگذراند تا چلسی بتواند پیروز از میدان خارج شود.

سرمربی پرتغالی  پس از بازی رفت ، به تمجید از هواداران کریستال پالاس که به استمفورد بریج آمده بودند پرداخت .

پس از پیروزی 2-1 چلسی، مورینیو به تمجید از این هواداران که برای دیدن بازی سفر کوتاهی در لندن داشتند گفت: "فوق‌العاده، فوق‌العاده.تماشاگران فوق‌العاده‌ای بودند.تا پایان از تیمشان حمایت کردند و به ما فشار تحمیل کردند.

با توجه به اینکه 20 امتیاز از 28 امتیاز کسب شده توسط پالاس، در سلهورت پارک به دست آمده، جو و فضای این ورزشگاه می‌تواند باعث شکست چلسی شود.

البته این تیم با فقدان مهاجم روبروست. مارون چاماخ(همتسرینگ) و گایله(زانو) مصدوم هستند و طبق گفته ی پولیس، سرمربی این تیم به این بازی نخواهند رسید.این دو بازیکن موفق شدند برای تیمشان 19 گل به ثمر برسانند.

این بدین معنیست که گلن مورای و کمرون جروم، جای آنها را خواهند گرفت. مانند 3 بازی گذشته، پولیس باید به این دو مهاجم اعتماد کند.

پالاس از سال 1990 در خانه نتوانسته چلسی را شکست دهد و حالا با پیروزی هفته ی پیشش مقابل نیوکاسل، یک رتبه به بالای منطقه ی سقوط، صعود کرده‌اند.

چلسی نیز به دنبال ششمین پیروزی متوالی مقابل کریستال پالاس است تا با این پیروزی در هفته ‌های آخر، فشار را بر دیگر مدعیان یعنی سیتی، لیورپول و آرسنال افزایش دهد.

رامیرس به دلیل محرومیت در این دیدار حضور نخواهد داشت و ساموئل اتوئو به دلیل مصدومیت همسترینگ، غایب خواهد بود.

وضعیت اشلی کول که مصدومیت زانویش  به تازگی بهبود یافته، هنوز مشخص نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-29 10:00:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر