فهرست

رمزگشایی از حرفهای دیروز پورحیدری: کنایه به مظلومی

آی اسپورت - از روزی که پرویز مظلومی در رسانه ها شروع به مصاحبه های سریالی کرد و گفت استقلال باید برای نیم فصل دوم تقویت شود و هواداران بدانند اگر بازیکن نگیریم قول حفظ صدرنشینی را نمی دهم، عده ای در باشگاه معتقد بودند سرمربی دنبال بهانه برای توجیه ناکامی احتمالی است و مستقیم و غیرمستقیم از او خواستند برای بازیکنان و هواداران تیم ناامنی ذهنی ایجاد نکند.
 با این همه پرویز مظلومی به انتقادات خود ادامه داد و در عوض برخی مسوولان استقلال هم در مقام پاسخگویی برآمدند و اعلام کردند استقلال در نیم فصل اول کمبودی نداشت که لازم باشد بین دو نیم فصل برطرف شود و تیمی که صدرنشین است، نیازی به تقویت کامل ندارد.
 حالا منصور پورحیدری هم تقریبا همین حرف را زده است. حامی سابق مظلومی این بار در روزی که پس از مدت ها از بستر بیماری برخاست، در تمرین استقلال حاضر شد و عملکرد آبی پوشان را از نزدیک دید، گفت: «استقلال از لحاظ بازیکن کمبودی نداشت و شرایط تیم خوب است.»
 این حرف به نوعی رد نظریه مظلومی است که می خواست با اصرار به هواداران بقبولاند استقلال برای قهرمانی بسته نشده است، آن هم در شرایطی که این تیم را خودش بسته بود!


منبع: راد نیوز
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-30 07:55:32
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۴۹
استقلال تیم خوبی داره و قهرمان میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر