فهرست

ابهام در وضعیت سوشا: اجازه بازی دارد یا نه؟

آی اسپورت - از ساختمان باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که علی اکبر طاهری سرپرست این باشگاه نزدیک به 5 جلسه با قاضی و بازپرس پرونده سوشا مکانی داشته تا موفق شده ضمانت این بازیکن را برای بازگشت به تمرین از آنها کسب کند.
 در همین ارتباط خبر می رسد شاکی که گفته می شد نقش بزرگی در محرومیت مکانی داشته از شکایت خود صرف نظر کرده و شکایتش را پس گرفته تا بر این اساس مجریان قضایی پرونده مجوز بازگشت این دروازه بان به تمرینات پرسپولیس را صادر کنند.
 همچنین خبردار شدیم باشگاه پرسپولیس کماکان در تلاش است تا جلوی صدور رای محرومیت این بازیکن که گفته می شود حداقل 6 ماه محرومیت است را بگیرد.
 با صدور مجوز بازگشت به تمرین سوشا از سوی مقامات قضایی، اتهام او تا رسیدگی در مراحل بعدی در حد اتهام باقی می ماند و چون جرمی واقع نشده این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.
 گفته می شود کمیته اخلاق قرار است طی روزهای آینده در مورد پرونده سوشا تشکیل جلسه دهد و باید دید با توجه به اتفاقات رخ داده این جلسه اصلا تشکیل می شود و اگر می شود چه رایی در این مورد صادر خواهند کرد.

توضیح: سایت اسپورت تی وی در شرایطی این خبر را منتشر کرده که روزنامه خبر ورزشی در شماره امروز خود مدعی شده که تا زمانی که تکلیف سوشا از جانب مراجع قضایی روشن نشود،او نمی‌تواند برای سرخپوشان به میدان برود.


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-01-30 08:44:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر