فهرست
پیش بازی آرسنال-منچسترسیتی؛ توپ، بولدوزر را متوقف می کند؟
پیش بازی آرسنال-منچسترسیتی؛ توپ، بولدوزر را متوقف می کند؟

پیش بازی آرسنال-منچسترسیتی؛ توپ، بولدوزر را متوقف می کند؟

آی اسپورت-آرسن ونگر به همراه آرسنال روز شنبه، بلاخره به بازی سرونوشت ساز رسیدند ولی وی همچنان تیمش را خارج از کورس قهرمانی نمی‌داند.

منچسترسیتی در حالی در استادیوم امارات میزبان خواهد بود که این تیم پنج بازی اخیرش  در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته و هفته ی گذشته موفق شد در اولدترافورد  منچستریونایتد را شکست دهد.

در سوی دیگر، شرایط برای آرسنال خوب نیست. آنها دو بازی اخیرشان را با شکست پشت سرگذاشته‌اند. هزارمین دیدار ونگر روی نیمکت آرسنال با نتجیه ی 6-0 به نفع چلسی به پایان رسید و هفته ی گذشته، سوانسی توانست این تیم را متوفق کند

در واقع از اواسط بهمن ماه آرسنال شریاط خوبی نداشته ولی  ونگر همچنان به تیمش خوشبین است.

وی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آرسنال گفت: "فکر می‌کنم که همه باید آماده باشیم و پیش برویم.

همه درباره ی بازگشت اورتون به رتبه ی چهارم صحبت می‌نند.چرا ما نتوانیم این کار را انجام دهیم.

هنوز بازی‌های سرنوشت ساز زیادی تا پایان فصل باقی مانده و این بازی‌ها کیفیت تیم ما را نشان خواهد داد.

ما به قهرمانی فکر نمی‌کنیم. بلکه فقط به پیروزی  مقابل سوانسی.نتیجه گرفتن مقابل این تیم می‌تواند مارا به شرایط خوبی بازگرداند."

مانوئل پیگرینی نیز در حالی به لندن می‌آید که در فصل اول قصد دارد رفت و برگشت مقابل آرسنال پیروز شود. بازی رفت در استادیوم امارات، 6-3 به نفع سیتی به پایان رسید.

منچسترسیتی در بازی‌های خارج از خانه بسیار خوب کار کرده است.آنها توانسته‌اند در 7 بازی اخیر، 19 گل به ثمر برسانند.

بهترین بازیکن سیتی در حال حاضر بدون شک یحیی توره است. وی مقابل فولام با هت‌تریکش توانست 17مین گل فصلش برای سیتی را به ثمر برسانند.

توره پس از پیوستنش به سیتی در سال 2010 از بارسلونا، یک گل با 50 گله شدن فاصله دارد که برای یک هافبک، امار فوق‌العاده ایست.

سرجیو اگوئرو به دلیل مصدومیت همسترینگ، احتمالا در ترکیب این تیم نخوهاد بود و ماتیا ناستاسیچ و دیوید سیلوا هم به این بازی نخواهند رسید.

     
آی اسپورت
2014-03-29 11:36:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر