فهرست
درباره لژیونر جدید ایران/ بازیکن بدون تیم، چگونه راهی پرتغال شد؟
درباره لژیونر جدید ایران/ بازیکن بدون تیم، چگونه راهی پرتغال شد؟

درباره لژیونر جدید ایران/ بازیکن بدون تیم، چگونه راهی پرتغال شد؟

آی اسپورت- گویا تیم‌های پرتغالی به جذب بازیکنان ایرانی که مدت‌هاست فوتبال بازی نکرده‌اند، علاقه زیادی دارند.
بعد از علیرضا حقیقی که هرگز در تیم روبین‌کازان بازی به او نرسید و مجبور شد به پرتغال برود تا بازی کند، یک بازیکن بدون تیم دیگر هم از ایران در پرتغال لژیونر شد. این بازیکن همان کسی است که دو فصل قبل در ترکیب تیم نفت مسجدسلیمان به پرسپولیس گل زده بود. رضا کرملاچعب کاپیتان تیم جوانان و بازیکن امید کشورمان به تیم فوتبال مافرا پیوست. این تیم در لیگ دسته دوم پرتغال حضور دارد و پس از زیر نظر گرفتن بازی‌ها کرملاچعب در تیم جوانان ایران، او را جذب کرد. او در یک سال اخیر تیم نداشت و فقط به‌ تناوب به اردوی تیم ملی جوانان و تیم ملی امید دعوت می‌شد.
مدیربرنامه‌های کرملاچعب درخصوص پیوستن این بازیکن به مافرا گفت: رضا چند پیشنهاد از چند تیم مهم اروپایی داشت که مهم‌ترین آن از یک تیم سوئدی و اسپورتینگ لیسبون پرتغال بود اما هر دوی این تیم‌ها می‌خواستند که این بازیکن ابتدا در تیم رده ب بازی کند اما ما این موضوع را قبول نکردیم و درنهایت از بین پیشنهاد اسلوونی و تیم مافرا این تیم پرتغالی را انتخاب کردیم؛ البته قرارداد رضا چعب با مافرا سه‌ساله و مشروط است و باید این را در نظر داشت که در صورت داشتن یک قرارداد بهتر رضا می‌تواند از این تیم جدا شود؛ مبلغ قرارداد چعب در هفته 1200دلار است و فکر می‌کنم قرارداد خوبی را بسته باشیم.

کرملاچعب: بعد از 7ماه به آرامش رسیدم
رضا کرملاچعب کاپیتان تیم ملی جوانان و بازیکن تیم ملی امید ایران در مورد پیوستنش به تیم دسپورتیو مافرا گفت: خوشحالم که بعد از 7ماه سختی و تحمل توانستم ترانسفر شوم و به آرامش برسم. من در این مدت با توجه به اینکه از بیشتر تیم‌های بالای جدول لیگ‌برتر پیشنهاد داشتم و بعضا پیشنهادهای خوب مالی هم بود اما قراردادی امضا نکردم تا بتوانم ترانسفر شوم.  تیم مافرا شرایط متفاوتی دارد؛ آنها در نیم‌فصل اول نتایج خوبی نگرفتند و مربی خود را عوض کردند؛ تلاش باشگاه جذب بازیکنان مدنظر مربی بوده اما من را خود شخص مربی پسندیده بود و حتی از من دعوت کردند که به پرتغال بروم و اگر از لحاظ امکانات و شرایط تیمی استقبال کردم با آنها قرارداد ببندم؛ درنهایت با مشورت مدیربرنامه‌هایم تصمیم گرفتم که به پرتغال بیایم و شرایط تیم مافرا را از نزدیک ببینم و با آنها آشنا شوم و بعد تصمیم بگیرم؛ که درنهایت تصمیم گرفتم یکی از 7خرید تازه سرمربی جدید تیم باشم.منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-30 13:22:10
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۷
از همه مهمتر نقش دلاله
عه ببخشید مدیر برنامه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر