فهرست
سکوت معنادار خطیبی و میرمعصوم: منظور عباسی از اپوزیسیون تراکتور چه کسی بود؟
سکوت معنادار خطیبی و میرمعصوم: منظور عباسی از اپوزیسیون تراکتور چه کسی بود؟

سکوت معنادار خطیبی و میرمعصوم: منظور عباسی از اپوزیسیون تراکتور چه کسی بود؟

آی اسپورت - «باید ببینید که اپوزیسیون تراکتورسازی چه کسانی هستند. آن‌ها مزد زحماتشان را گرفته‌اند. ببینید چه کسانی به تیم ماشین‌سازی رفتند و یا به تیم‌های دیگر رفتند.» سعید عباسی بعد از توقف تیمش مقابل راه آهن و شعار تند هواداران علیه مدیریت باشگاه، درباره اپوزیسیونی صحبت کرد که هواداران معترض را مدیریت می‌کنند. گروهی که از نظر عباسی، عامل رو در رویی او و قلعه‌نویی با هواداران روی سکوها هستند. به نظر می‌رسید منظور عباسی از اپوزیسیون تراکتورسازی که به ماشین‌سازی رفته‌اند، رسول خطیبی باشد اما بررسی کادر فعلی ماشین‌سازی، نشان می‌دهد اختلاف مدیرعامل تراکتورسازی و مسئولان ماشین‌سازی ریشه‌ای‌تر از سرمربی فعلی باشگاه است.
نتایج خوب ماشین‌سازی بعد از رفتن دست‌نشان و ورود کادرفنی جدید، باعث شده آن‌ها دوباره روی بورس رسانه‌های محلی بیایند. کادری که همه آن‌ها، جزو مخالفین مدیریت غیر بومی تراکتورسازی هستند. رسول خطیبی، فصل پیش بخاطر اختلاف با عباسی از تراکتورسازی جدا شد و به ماشین سازی رفت. داوود قاسمی‌زاده مسئول اجرایی باشگاه، رئیس سابق کانون هواداران تراکتورسازی است که در اعتراض به شرایط فعلی باشگاه و ورود قلعه‌نویی استعفا دادند. جعفر موحد روابط عمومی ماشین سازی هم از مخالفین سرسخت مدیریت عباسی در تراکتورسازی بود. حتی مهرداد معیری در تیم آنالیز خطیبی هم رابطه خوبی با مدیریت فعلی تراکتوری‌ها ندارد.
جمع شدن مخالفان عباسی در ماشین‌سازی، ریشه بومی آن‌ها در تبریز و موفقیت فعلی این تیم، باعث شده او برای اولین بار از «اپوزیسیون تراکتورسازی» حرف بزند. گروهی که به واسطه محبوبیت در شهر تبریز، می‌توانند خطر بزرگی برای مدیریت عباسی در تراکتورسازی باشند.کد خبر: 9406
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-01-30 15:00:22
نظر دهید

۱۲ نظر
اسمان
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
خطیبی هیچ جایگاهی درفوتبال تبریز ندارد وهیچوقت موفق نخواهدشد تیمهای او همیشه در حاشیه هستند
مسعود
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۹
هوی اسمان نظرتو نگه دار واسه خودت زر اضافی نزن
فرید
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
اسمان چرند نگو مردک خطیبی بهترین مربی ایران هست به انتخاب کانون مربیان احمق خود فروخته رسول پاشا سرور
مرندلت اباد اراد
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
رسول پاشا سرور عزیزمان است ومرد با غیرت اذربایجان
عباسی اندازه خودت را بدان
هواداران جایگاه
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
اینها تونی رو.فراری دادند و جایی در تراکتور ندارد.در حد دسته.1 هستند
جود
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
خطیبی سواد خواندن نوشتن ندارد ه برسه به مربیگری تازه بی ادب هم هست
تیراختور چی 50 ساله
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۱۰
رسول و دارو دسته اش از آغاز فوتبالش نوکر حلقه بگوش ذوب آهن و سپاهان واستقلال بوده وهستن .او در اولین رویارویی ذوب آهن با تیراختور در تبریز موقع اعلام پنالتی به نفع ذوب آهن چنان بطرف توپ دوید انگار که میخواست با زدن آن پنالتی جام جهانی را فتح کند .لعنت خدا به پشت کنندگان به تیراختور کبیریعنی برادران خطیبی ودین محمدی وباقری ومحمودی ورستمی و....
اسلان بر
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۴
با این وضعی که به سر تیم اوردن این تیم نه قهرمان میشه نه نائب قهرمان نه سهمیه اسیارو میکیره هدفشونم همینه عباسی هم خوب کاراشو بلده هربار که هواداران علیه ش شعار میدن میگه اینا دشمنان تراختورن از یه جایی خط میگیرن تازگیم بعداز بازی مقابل راه اهن مصاحبه کرده که اپوزیسون تراختور در ماشین سازی واسه تیم حاشیه سازی می کنن و توپو انداخته تو زمین کادر مدیران فنی ماشین سازی اقای عباسی به نظر شما این هواداران تا کی تاوان اشتباهات و عدم مدیریت شمارو با صبر شکیبایی بدهند فصل داره تموم میشه پس کی میخواهید جبران مافات کنید در اخر سخنی هم با هواداران با غیر ت و با فهیم تراختور دارم فقط یک راه برای اثبات حرفهای عباسی هست یک فرا خوان صدهزارنفری در بازیهای پیشه رو در استادیوم تبریز یا برای مانده گاری عباسی د رتیم یا استعفایش برای همیشه یا علی.....
دویغو سوی تورک
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۵۰
تراکتور متفاوت؟!

وقتی با آن همه دبدبه و کبکبه و تحمیل آمد فکر می کرد راحت به فینال می رود و مردم همه چیز را فراموش می کنند اما نمی دانست که تیمی که چند فصل است به تیکی تاکا عادت کرده نمی شود که یک شبه تاکتیک باستانی باس آلتینا را اجرا کند ...

از حذفی حذف شد ، زود تمام کاسه کوزه ها را سر پیرمرد عاشق شکست ولی هوادار فقط به خاطر تیمش چیزی نگفت، و او هم قول تیمی متفاوت و رویایی را در نیم فصل دوم داد...

تعطیلات شروع شد ، بازیکنان باغیرت و قدیمی و بومی و جوان حذف شدند چون سر تعظیم در برابر مافیا فرود نیاوردند خیلی زود بازیکنانی آمدند که تراکتور را در خواب که هیچ‌در رویا هم نمی دیدند!!!
حاتمی وکلانتری هردو مازادهای تیمهایشان بودند اما او آورد چون م.ع باید نقشش را ایفا می کرد ...

در تعطیلات همه منتظر تفاوت ها بودند ولی شواهد می گفتند تیم برای مسابقات پرورش اندام بسته شده است چون که از ۱۱دی تا ۷بهمن یک ریز بازیکنان فقط وزنه زده بودند بعضی هاشون حتی شکل توپ یادشان رفته بود انگار قرار نبود فوتبال بازی کنند!
در بحبوحه نقل و انتقالات یک خائن با اربابش نقشه ها کشیدند ، نقشه هایی برای فریب مردم ...!

گفتند رفته پادگان ...
اما کسی نگفت در پادگان مگر گوشی هست تا عکس بگیرند؟
مگر لباس شخصی و اسپورت را به پادگان راه می دهند؟
خائن یک ماه تمام با زنش مشغول خوش گذرانی در تهران و کرمانشاه بود و مردم ساده لوح فریب حیله های مافیا را می خوردند...
کسی نپرسید که کسی که عاشق خائن بوده و حتی مذاکره اش با استقلال با رضایت مربی تحمیلی بوده چطور از تیم کنار گذاشته می شود؟
باید هم می ماند چون به شعور هوادار توهین کرده بود.
چون خیانت کرده بود.
چون ... بگذریم ...

این فصل قانونی خاص برای تراختور به وجود آمده بود آقای مدیر این قانون را درست کرده بود:
بومی و غیرتی بیرون،سرباز و خائن داخل...

اما بازهم هوادار چیزی نگفت جز حمایت...

مربی به شدت از نقل و انتقالات راضی بود ، باید هم راضی می بود چون آنهایی را که میخواست آورده بود و م .ع هم کارش را کرده بود ...

مربی می گفت راه آهن را ۴تایی میکنیم... باید هم می کرد چون تیم تارتار حرفی برای گفتن مقابل تراختور ندارد....
اما بازی شروع شد....
دقایق اول بازی همه چیز را برای همگان مشخص کرد....
تراختور متفاوت رونمایی شد:
پاسکاری به طور کامل حذف شده بود و سانتر و بزن زیرش در تمام نقاط زمین حکم فرما بود....

خرید های جدید (مخصوصا حاتمی) حتی خطری هم روی دروازه راه آهن ایجاد نکردند....

اما نقطه جالب بازی اینجا بود که تمام خوبهای زمین تعویض شدند از اگوستوی غیرتی بگیر تا سروش تکنیکی....
و تمام منفور ها و بدها ماندند مخصوصا آن کورد خائن بدون اینکه نکته مثبتی در بازی اش باشد......
شماره ۲۴محبوب مربی هم اگر مثلا مصدوم نمی شد حتما تا آخر می ماند.....
اما مساوی شد،مساوی که کمتر از باخت برای متفاوتها نداشت؟!
مربی بازهم بهانه های ماورایی اش را آورد و اینبار کیفیت بد زمین را بهانه کرد ولی کسی نگفت که آقای مربی!!!
اولا؛ پیرمرد دوست داشتنی هم در بدتر از همین زمینها نتیجه گرفته بود ...
ثانیاً؛ شمایی که فقط سانتر و بزن زیرش یاد داده اید پس چه فرقی میکند که زمین خاکی،آسفالت یا چمن باشد ؟! فقط باس آلتینا.
این مربی بازهم پا را از گلیمش درازتر کرد و برای هوادار تعیین تکلیف کرد ...
جسارتش را جواب دادیم و بازهم جواب می دهیم که هوادار خودش میداند مقصر اصلی کیست شما هیس ...!!!!

اما مدیر هم مثل همیشه پنبه در گوش آمد و حرف از خوب بازی کردن و جریانات دیگر کرد ...
البته خودش را به ناشنوایی زده ....
مدیری که اگر پینوکیو بود طول دماغش شاید ۴-۳بار دور زمین پیچیده بود ولی سعی داشت که بیگناه باشد ....
آقای مدیر ما می دانیم شما سفارش شده فرد مهمی هستید اما تراختور سفارشی نیست شما می روید زود زود و مربی که از شما حمایت می کند هم میداند که مدیر جدید نیامده اخراجش خواهد کرد
اما
نمی گذاریم تراختورمان دست نا اهلان و نامحرمان باقی بماند..
ایلقار
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۳۷
یاشاسین آذربایجان ایگیدلری, خطیبی همیشه موفق بوده و خواهد بود گذشته موفق ایشون کافیست مطالعه شود!
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۰۳
رسول نعمت و سرمایه فوتباله ازربایجانه و کامنتهایی که بر علیه رسول و تخریبش حتی تو این مطلب میبینید تیم سایبری عباسیه که با مبلغه نه چندان زیادی اجیر به بدگویی از سرمایه های فوتباله ازربایجان کرده تشون ... والا شما حتی یک نفر تو تبریز و ازربایجان پیدا نمی کنید که انقدر نادان باشه که بگه رسول جایی تو فوتبالمون نداره و .... پس کی داره بعد از همه این ویرانی هایی که اربابانه اجیر کرده تان از خود بجا می زارن باز این رسول ها خواهند بود که بلند خواهند کرد فوتبالی رو که عباسی و دارودسته اش زمینش زده بودن
وحید
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
اپوزیسیون علیه مدیرعامل!
صحبت‌های اخیر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر اعتراض و شعار تماشاگران علیه خود در بازی‌های این تیم و به خصوص بازی اخیر با راه‌آهن تا الان واکنش‌هایی در جامعه ورزش استان نداشته و احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک شاهد صدور بیانیه و جوابیه از سوی افراد و یا گروه موردنظر مدیرعامل سرخ‌ها باشیم.
اما طرز برخورد با شعارها و اظهارنظر در مورد این شعارها از سوی مدیرعامل به نظر نگارنده این مطلب خیلی احساسی و ناشیانه تعبیر می‌گردد و در این مقطع حساس هم به ضرر مجموعه تراکتور و هم به ضرر اپوزیسیون تیم مورد نظر و اشاره مدیرعامل در لیگ یک می‌باشد. اگر خدای نکرده تراکتور با این اظهار نظرها به حاشیه کشیده شود ضررش باز متوجه باشگاه تبریزی خواهد بود و یا اگر صحبت‌های اشاره شده مدیرعامل تراکتور، تیم لیگ یکی را در معرض حاشیه قرار دهد، تاوان این بهای سنگین را برای دو تیم را چه کسانی پرداخت خواهند کرد؟!

اما اگر قرار باشد مدیرعاملی که در هر بازی که امسال برگزار شده و مورد عتاب تماشاگران باشگاه خودی قرار گرفته است،این اعتراض تماشاگران را گردن افراد دیگر بیاندازد، آن موقع سنگ روی سنگ بند می‌شود؟
ایشان می توانند با استفاده از لحن خوب و منطقی در مورد این اعتراضات جواب دهند و یا اگر مطمئن هستند و مدارکی دارند که از سوی افراد مشخص این اتفاقات سازماندهی می شود با مراجعه به قانون و مراجع قضایی این اتفاقات را پیگیری کنند. مگر این اپوزیسیون دستور داده بود که 90 درصد تیم نائب قهرمان را عوض کنید؟! و یا انتخاب این گروه بود که تونی را برکنار کرده و مربی جدیدی را به تیم معرفی نمایید؟!
آیا زمانی که از آقای قلعه‌نوعی با بیست هزار نفر استقبال شد این گروه آنها را دعوت کرده بود که امسال به دعوت این افراد استقبالی از این سرمربی نشد؟!
مردم و تماشاگران هر اتفاق مثبت و منفی را به خوبی رصد می‌کنند و حرفهایی که از سوی مسئولین تیم‌ها زده می شود را نیز به خوبی می‌فهمند.
مگر بختیار رحمانی که در صحبتهایتان اشاره کرده اید که کم کاریها و حاشیه سازیهایش باعث عصبانیت و ناامیدی تماشاگران بود، با دستور این اپوزسیون وارد پادگان شد و چند روز دیگردوباره به تیم ملحق گردید؟!
با ارائه چنین صحبتهایی تنها و تنها ورزش استان ضرر می کند ای کاش با دخالت مقامات بلند پایه ورزش استان و شنیدن حرفهای هردوطرف این سوء تفاهمات برای همیشه برطرف شود و در ورزشگاهها شاهد اعتراض تماشاگران نسبت به عملکرد مدیر عامل و یا کادر فنی نباشیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر