فهرست
انتقال شماره10 نفت به باشگاه‌های چین/ امیری: خبر ندارم!
انتقال شماره10 نفت به باشگاه‌های چین/ امیری: خبر ندارم!

انتقال شماره10 نفت به باشگاه‌های چین/ امیری: خبر ندارم!

آی اسپورت- پنجشنبه گذشته در بسیاری از رسانه‌ها اعلام شد وحید امیری، مهاجم ملی‌پوش تیم نفت‌تهران با یک تیم چینی به توافق رسیده و به زودی راهی این کشور خواهد شد. امیری بعد از بازی تیمش مقابل سیاه‌جامگان که با نتیجه 2 بر یک به سود تیم مشهدی به پایان رسید، گفت: «هنوز اتفاقی نیفتاده. همه رسانه‌ها نوشته‌اند کار انتقالم به پایان رسیده در حالی که خودم هیچ‌گونه خبری ندارم!» بقیه صحبت‌های او را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.

 
 
رسانه‌ها با قاطعیت نوشته‌اند کار انتقالت به یکی از تیم‌های چینی تمام شده است و به زودی برای بازی راهی این کشور خواهی شد.
من نمی‌دانم. باشگاه نفت باید در این زمینه تصمیم بگیرد؛ با وجود اینکه همه‌جا این خبر را زده‌اند ولی من اطلاعی از آن ندارم چراکه من با نفت‌تهران قراردارم و آنها هستند که در این ارتباط تصمیم می‌گیرند.
 

یعنی هیچ صحبتی با تو برای انتقالت انجام نشده است؟
نه؛ هنوز صحبتی نداشتیم.
 

خود تو دوست داری لژیونر شوی؟
بله؛ من دوست دارم لژیونر شوم و پله‌های ترقی را همچنان ادامه دهم. در کنار حضور در تیم ملی، حضور در تیم‌های خارجی هم می‌تواند برای پیشرفتم خوب باشد؛ اینگونه می‌توانم در تیم ملی هم همچنان مهره مثمرثمر باشم.
 

تیم نفت در خانه مقابل سیاه‌جامگان 3امتیاز حساس را از دست داد؛ در این ارتباط برایمان صحبت کن؟
بازی خوبی مقابل سیاه‌جامگان انجام دادیم ولی متاسفانه فرصت‌های متعددی که داشتیم را استفاده نکردیم و همین موضوع باعث شد نتوانیم امتیازی به دست بیاوریم و جا دارد به تیم سیاه‌جامگان هم بابت این بردشان تبریک بگویم. ان‌شاءالله این روند را ادامه بدهند و مطمئن باشید تیم نفت هم در بازی‌های آینده این شکست را جبران خواهد کرد.
 

در شروع نیم‌فصل دوم قرار داریم؛ شرایط تیم را برای نیم‌فصل دوم چطور می‌بینی؟
همان‌طور که گفتم ما تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و تیم نفت در جمع مدعیان باشد و با توجه به بازیکنان خوبی که در اختیار داریم رسیدن به این مهم دور از دسترس نخواهد بود. ضمن اینکه ما در تعطیلات نیم‌فصل اردو و مراحل آمادگی خوبی را پشت سر گذاشتیم که آثار آن را در ادامه مسابقات لیگ خواهید دید.
 
 

9411
     
آی اسپورت
2016-01-30 16:18:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر