فهرست
شایعه روز: مدیر ضد فوتبال شبکه سه استعفا کرد؟
شایعه روز: مدیر ضد فوتبال شبکه سه استعفا کرد؟

شایعه روز: مدیر ضد فوتبال شبکه سه استعفا کرد؟

آی اسپورت - غلامرضا میرحسینی، مدیر تازه وارد شبکه سه که بخاطر موضع‌گیری‌ها و مخالفت‌هایش با فوتبال و برنامه نود حسابی جنجال‌ساز شده بود از سمتش استعفا کرد. میرحسینی به تازگی مدیر شبکه سه شده بود و در همان روزهای ابتدایی، موضع تندی علیه پخش فوتبال گرفت: «فوتبال یک نیاز کاذب است، آیا پخش فوتبال با این حجم درست است؟ مخاطب شبکه سه دیگر عام‌تر شده است؛ مثلا ساعت 10 شب خانم خانه‌دار حقش این است که یک جُنگ خوب ببیند یا مسابقه فوتبال؟ به نظر می‌رسد فوتبال در جامعه ما بیش از آنکه فایده داشته باشد، آسیب دارد و این پخش بی‌رویه را باید مهار کرد. ورزش‌هایی را باید اعتبار دهیم که با فرهنگ و سبک زندگی ما همخوانی بیشتری دارند.»
میرحسینی که خودش سابقه ورزش‌های رزمی داشت، بعدها موضعش نسبت به فوتبال را کمی تلطیف کرد اما در دوره او، بارها مسابقات مهم فوتبال و حتی برای اولین بار، یک مسابقه تیم ملی به جای شبکه سه از شبکه ورزش روی آنتن رفت. علاوه بر این، اخبار زیادی درباره مشکلات میرحسینی با برنامه نود هم منتشر شده بود.
در روزهایی که تغییرات در صدا و سیما به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شده، سینماگرام امروز خبر استعفای میرحسینی را منتشر کرد. ادعایی که اگر صحت داشته باشد، حداقل برای طرفداران پرتعداد فوتبال اتفاق خوبی خواهد بود.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-30 16:58:39
نظر دهید

۴ نظر
مجتبی
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
خوشحال کننده ترین خبر این چند وقت بود که شنیدم....
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۹
باعث خوشحالى و شعف بسیاره ، از افاضات ایشان " به جاى فوتبال باید به ورزش هایى بپردازیم که با سبک زندگى ما همخوان است" جناب مدیر شما اصلاً میدونستى فوتبال چقدر موجب نشاط جامعه هست و بعنوان سرگرمى مثبت به چه میزان از اسیب هاى اجتماعى پیشگیرى میکند . فوتبال در مقیاس جهانى یک پدیده است.
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
مدیران بی تدبیر و کم دانش و ضربه ای که جامعه از اونا میخوره جبران ناپذیره
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
مدیران بی تدبیر و کم دانش و ضربه ای که جامعه از اونا میخوره جبران ناپذیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر