فهرست
درخواست زیدان از ستاره‌های رئال: کرنر را روی تیر اول بفرستید‎
درخواست زیدان از ستاره‌های رئال: کرنر را روی تیر اول بفرستید‎

درخواست زیدان از ستاره‌های رئال: کرنر را روی تیر اول بفرستید‎

آی اسپورت- " دقیقا روی تیر اول " این دستوری است که زین الدین زیدان به  تونی کروس ، خامس رودریگز و لوکا مودریچ  داده و از آنها خواسته توپ ها را یکی پس از دیگری دقیقا همانجایی بفرستند که مد نظراوست و این نقطه همان جایی است که گلزنان تیم مادریدی منتظر توپ هستند و دربین این مهاجمان گرت بیل با توجه به نمایش های مقابل اسپورتینگ گیخون و لاکرونیا از همه خطرناک تر است . 
از زمان روی کار آمدن زیدان، رئال مادرید توانسته 2 بار از روی ضربات کرنر گلزنی کند و اگر پپه و خامس رودریگز در برابربتیس موقعیت هایشان را از دست نمی دادند این عدد می توانست به 3 یا 4 برسد اما ضربات این بازیکن به آرامی نواخته شد و در دستان آنتونیوآدان  قرار گرفت . پپه و خامس توانستد مدافعان حریف را از پیش رو بردارند و فضا پیدا کنند اما ضربه نهایی را خوب شلیک نکردند. 
در ابتدا این رافا بنیتس بود که روی پیشرفت در ضربات شروع مجدد تاکید داشت و زیدان این راه را ادامه می دهد . تلاش های این دو مربی البته تا کنون به ثمر نشسته است. رئال مادرید در حال حاضر در کنار اتلتیک بیلبائو خطرناک ترین تیم ها روی ضربات کرنر هستند و هر کدام از این دو تیم توانسته اند 7 گل از این طریق به ثمر برسانند. بعد از این دو تیم ایبار و رایو وایکانو با 5 گل قرار دارند و تیم دیگو سیموئنه که همواره یکی تیم های مطرح روی ضربات کرنر است توانسته 4 گل به ثمر برساند.  
رئال مادرید فعلا پادشاه ضربات شروع مجدد است و همکاری گرت بیل و تونی کروس در این مسئله بسیار تاثیر گذار بوده است و 3 گل از 7 گل کهکشانی ها روی ضربات ایستگاهی روی همکاری این دو بازی به دست آمده.
     
آی اسپورت
2016-01-30 17:48:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر