فهرست
گزارش روز:  لالیگایی متفاوت از فردا
گزارش روز: لالیگایی متفاوت از فردا

گزارش روز: لالیگایی متفاوت از فردا

آی اسپورت- در پایان ماه ژانویه و آغاز نیم فصل دوم رقابت های لالیگا امروز دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت که نتیجه بازی کمک بسیاری در تعیین قهرمان این فصل لالیگا خواهد کرد. کاتالان ها با اینکه روزهای شلوغی را پشت سر می گذارند اما همچنان آماده به نظر می رسند ولی در سمت مقابل اتلتیکو با نتایج اخیر خود جای کمی شک و تردید را باز می گذارد. 
لوییس انریکه و دیگو سیمئونه هر دو معتقد هستند که بازی امروز قهرمان این فصل را مشخص نمی کند اما دو طرف نمی توانند منکر اهمیت این دیدار در تعیین سرنوشت لالیگا شوند. 
اگر بارسلونا پیروز دیدار امروز باشد، در حالیکه هنوز یک بازی عقب افتاده برابر اسپورتینگ گیخون در پیش دارد با 3 امتیاز بیشتر از تیم چولو در صدر خواهد ایستاد و می تواند اختلاف بیشتری ایجاد کند. اما در صورتیکه تیم پایتخت نشین بازی را ببرد ترمز تیم انریکه کشیده می شود و اوضاع کمی تغییرمی کند. این اتفاق می تواند برای دیگر تیم شهر مادرید یعنی رئال مادرید خوشایند باشد. 
با توجه به نتایج اخیر اتلتیکو، قابل درک است که مقداری شک و تردید درباره این تیم وجود داشته باشد و نیاز است که برخی تغییرات اتفاق بیافتد. سیمئونه در بازی امروز روی مزیت های دفاعی تیمش تمرکز خواهد کرد و روز گذشته تیم سیمئونه دفاع یازده نفره با هدف ضدحملاتی که توسط گریزمان و کاراسکو انجام خواهند شد تمرین کرد. در طرف مقابل بارسا تغییر خاصی را نخواهد داشت. آنها مثل سایر بازی هایشان فوتبال مالکانه، پاسکاری و حرکت دادن سریع توپ را در دستور کار قرار خواهند داد و همه نگاه به عملکرد مثلث آتشین آنها خواهد بود. 
بازی امروز نبرد دوئل ها خواهد بود . دوئلی که میان مسی و بازیکنی که مامور کنترل اوست، میان دیگو گودین و لوییس سوارز (که آزمون بزرگی برای داور خواهد بود) و میان نیمار و مدافعان دیگر خواهد بود.
     
آی اسپورت
2016-01-30 17:53:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر