فهرست
خلعتبری: پرسپولیس هجومی است، ما هم هجومی بازی می‌کنیم/ چرا از خاکپور انتقاد می‌شود از کی‌روش نه؟
خلعتبری: پرسپولیس هجومی است، ما هم هجومی بازی می‌کنیم/ چرا از خاکپور انتقاد می‌شود از کی‌روش نه؟

خلعتبری: پرسپولیس هجومی است، ما هم هجومی بازی می‌کنیم/ چرا از خاکپور انتقاد می‌شود از کی‌روش نه؟

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان اعتقاد دارد انتقادات به کادرفنی تیم ملی امید بی‌رحمانه است و محمد خاکپور و مایلی‌کهن زحمت زیادی برای این تیم کشیده‌اند. خلعتبری که بعد از پایان اردوی ترکیه خودش را برای بازی با پرسپولیس آماده می‌کند؛ پیش از این دیدار گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.


 
اردوی ترکیه چطور بود؟
به نظر من اردوی خوبی برگزار کردیم و فقط سرمای هوا ما را اذیت کرد. متاسفانه هوا خیلی سرد بود و نتوانستیم بعضی از برنامه‌هایی را که داشتیم پیاده کنیم. دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که در بازی اول تیم آذربایجانی را بردیم و در بازی دوم هم به تیم دوم رومانی باختیم اما در این اردو تغذیه خوبی داشتیم و در زمین‌های خوبی تمرین کردیم.
 

با این اردو و تمرینات نیم‌فصل سپاهان می‌تواند در نیم‌فصل دوم، نتایج نیم‌فصل اول را جبران کند؟
ما در نیم‌فصل دوم کار سختی داشتیم. سه بازی سخت برابر پرسپولیس، فولاد و سایپا داریم و همه از ما توقع دارند که بازی‌های بهتری انجام دهیم. متاسفانه در نیم‌فصل اول به تیم‌های پائین جدول مانند راه‌آهن و سیاه‌جامگان باختیم. اگر در این بازی‌ها امتیاز از دست نمی‌دادیم الان 6امتیاز بیشتر داشتیم اما اشتیماچ در حال حاضر با تیم کاملا مچ شده و تیم کاملا هماهنگ شده است. نظرات اشتیماچ قابل احترام است و امیدوارم نیم‌فصل دوم با او موفق شویم.
 

در برنامه تلویزیونی زنده‌رود گفته بودید، هنوز به حضور در تیم ملی امیدوار هستید؛ واقعا امیدوارید؟
من 8سال در تیم ملی بودم و واقعا به تیم ملی فکر می‌کنم. با حضور کی‌روش کار برای من خیلی سخت است. او دلایل فنی خودش را دارد و فعلا از من دعوت نمی‌کند.
 

نظرتان در مورد نرفتن تیم ملی امید به المپیک و عملکرد کادرفنی این تیم چیست؟
به نظر من حق تیم ملی امید باخت نبود و این تیم می‌توانست به مرحله بعدی صعود کند. تیم ملی خیلی خوب بازی کرد و به شخصه از باخت این تیم خیلی ناراحت شدم. واقعا تیم ملی امید بدشانس بود. من معنی انتقادات به خاکپور و مایلی‌کهن را نمی‌فهمم. واقعا این انتقادات درست نیست.
 

پس این انتقادات و جوی که به راه افتاد را منصفانه نمی‌دانید؟
بله؛ دقیقه همین‌طور است. تیم بزرگسالان ما در جام‌ملت‌های آسیا به عراق باخت و هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کرد. ما با 9نفر هم می‌توانستیم عراق را شکست دهیم اما وقتی تیم ملی برگشت همه از کی‌روش تعریف کردند و اصلا این جو به ‌وجود نیامد. نمی‌شود که هرچه کی‌روش بگوید، درست باشد. تیم ملی امید کار بزرگی کرد و خوب بود. چرا همین جو را برای بزرگسالان درست نکردند؟ عراق در حد و اندازه‌های ما نبود ولی تیم امید برابر ژاپن خوب بازی کرد و بدشانسی آورد. من به خاکپور و مایلی‌کهن به خاطر درست کردن این تیم و حاج‌آقا کاشانی تبریک می‌گویم.
 

این کادرفنی می‌تواند در آینده برای تیم امید موفق باشد؟
من اصلا قبول ندارم که می‌گویند خاکپور در استیل‌آذین نتیجه نگرفت. او از بزرگان این فوتبال است و برای هر تیمی پیش می‌آید که در مقطعی نتیجه نگیرد. خاکپور مربی بادانشی است و آقای مایلی‌کهن برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده است و هر دو قابل احترام هستند. اگر این کادرفنی در تیم امید حفظ شود در سال‌های آینده تیم ملی امید حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت؛ البته قبول دارم که اگر بازیکنانی مانند آزمون و جهانبخش بودند تیم ملی بهتر نتیجه می‌گرفت.
 

بازی با پرسپولیس هم مثل همیشه حساس است؛ برای این بازی آماده هستید؟
پرسپولیس تیم جوان و آینده‌داری است و در این فصل خیلی خوب بازی کرده. همین که هر دو تیم به سه‌امتیاز نیاز دارند بازی را جذاب می‌کند. ما برای بردن به تهران می‌آییم و بیشتر از پرسپولیس به سه‌امتیاز نیاز داریم. پرسپولیس هجومی بازی می‌کند و ما هم دقیقا می‌خواهیم هجومی بازی کنیم و ما می‌توانیم پرسپولیس را مانند سال گذشته در تهران شکست دهیم.


9411
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-01-30 18:30:33
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
آب که سر بالا بره...
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۸
اقاى خلعتبرى معلومه شما هم براساس غرض حرف میزنى، عراق را ٩ نفره باید مى بردیم جناب فوتبالیست امید عراق همون قطرى که مارا برده سه تا گل هم به ما نزده ، یه پنالتى هم داور علیه ما نگرفت توسط همین عراق که پیراهن عثمان شما و دوستان شده حالا امید قطر را شکست داده و رفته المپیک ضمناً جناب فوتبالیست واقعاً تاکتیک تیم امید غیر از توپ هاى متوالى إرسالى هوایى براى تک مهاجم ما که بین چهار دفاع حریف گیر افتاده بود و تمام توپ ها تقدیم دفاع حریفان میشد واقعاً چه بود جهت اطلاع شما غیر از یک گل تمام گل هاى امید روى خلاقیت هاى فردى بود ، باید عراق را ٩ نفره هم مى بردیم بابا خیلى از فوتبال حالیته فوتبالیست ناز نازى زود قهرکن کم جنبه
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۲۳
براى اینکه بر خلاف تصور خام و سطحی شما حتى شکست دادن عراق با یازده نفر هم بعیده جهت اطلاع به نتایج أتیم ملى امید ما و نیز عراق با قطر تو همین تورنمنت اخیر نگاه کن تا بدونى هر که فوتبال بازى کرد کارشناس هم نیست لزوماً اقاى خلعت برى
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
کاری با حرفای خلعتبری ندارم,ولی واسه این دوستمون که گفته گل های ایران رو خلاقیت فردی بدیت اومده یه نکته بگم, دوست عزیز بازی های ایران تو مقدماتی جام جهانی:
ازبکستان خلاقیت فردی خلعتبری و گل انصاری فرد که تنها موقعیت واقعی مون بود, بازی کره تو تهران یه ضربه ازاد و دیگر هیچ, بازی با کره تو کره یه توپ باد اورده و گوچی که خدا خیرش بده و دیگر هیچ, بازی با قطر مقدماتی یه حرکت کاملا فردی از جباری و گل, بازی تو جام ملت ها و عراق سه ضربه ایستگاهی و گل, بازی با بسنی فقط یه ضربه ایستگاهی و تمام....
ولی همین امیدامون تو ۹۰ دقیقه ۱۲ تا شوت تو چارچوب ژاپن داشتند, کاش یه گوچی یا اشکان بود تا الان المپیک بودیم. خرجی که برای کیروش کردیم شده حقیقی دروازه بان که حریف بدون موقعیت به ما گل میزنه. اتوبوس شدیم که جلو دروازه پارک میکنیم, چرا هیچ بازیکنی بعد جام جهانی نرفت اروپا چون فوتبال بازی نکردیم ااتوبوس پارک کردیم... فعلا بریم خوش باشیم که از ارژامتین یکی خوردیم
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۵
خلعت خفه
جیم
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۵۶
نماد بالاهت ه این خلعتبری ...

بعلاوه من ترجیح می دادم تیم ملی اتوبوس پارک کنه جلو ی دروازه و یکی از اون گلهای "شانسی" بزنه ولی تیم صعود کنه مثل جام جهانی.


واقعیت اینه که منطقی و اتوبوسی دفاع کردن، که واقعا گل نخوری، و اینکه جاگیری و فرصت طلبی برای استفاده از کوچکترین اشتباهات و فشار اوردن برای ایجاد اشتباه در خط دفاعی حریف، کار سختی ست، هوش و برنامه ریزی بالایی میخواد، حدش بالاتر از درک و فهم مربیان وطنی و کامنت گزاران بالاییست که همه چی براشون مثل یاسین خوندن در گوش ....

خاکپور چرا بلد نبود اتوبوسی دفاع کنه؟ چون زرت وزرت توپ سانتر کردن راحت تره، البته معمولا نتیجه نمیده و تو بازی های مهم شکست میخوری
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۴
دمت گرم. کیروشی پور جو راه انداخته
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۰۷
توپ لودادن دفاع کره که گوچی گلش کرد نشانه ای از هوش بالای کیروش بود؟
اگر دفاع کردن و پارک اتوبوس خوبه چرا از مظلومی تو دربی انتقاد شد؟
چرا وقتی جلوی کره تو جام ملت ها با امیر قلعه نوعی بایه تیم دفاعی رفتیم تو پنالتی و باختیم انتقاد شد؟
من نمیگم کیروش کاری نکرده ولی وقتی نگاه به تیمی مثل پرسپولیس میکنی که با وجود پنجم ششم بودن بهترین فوتبال رو ارایه میده و لذت رو برای تماشاچی میاره در ازای پولی که برای کیروش خرج کردیم خروجی نداشتیم. ما با برانکو حذف شدیم تو جام ملت ها ولی بازی با کره و حتی چین یکی از چند بازی موندگار تاریخ شد, تیم کیروش اخرین بار که جلوی تیمی هم سطح خودش در جریان بازی گل زده فقط با اشتباه ناشیانه حریف بوده و نه هوش. هوش واسه تیمیه که ضد حمله بلده نه تیمی که فقط بلده اتوبوس پارک کنه.
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۱۹
این منطق درست نیست تا کسی از امیدا حمایت کرد بگی طرفدار میلیه و هر کی طرف تیم ملی رو بگیره بگین اجنبی پرسته. حرف یکی طرفدار معمولی نباید ربطی به دعوای دو تا مسول نداشته باشه.حرف فوتبالیه
حمید
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۶
عزیزم تو در حدی نیستی درباره تیم امید یا تیم بزرگسالان و مربیان آنها اظهار نظر بکنی! تو یه بازیکن معمولی هستی که حتی دیگه توی تیم ملی نیستی پس بهتره سکوت کنی.
666666
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۱۷
همه جایه دنیا همینه رسانه هر کس را بخواد قهرمان میکنه و هر کی را بخواد خراب میکنه
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۴۱
باسلام.واقعاجای تاسف بسیاربرای ایشان که ازنتایج نیم فصل اول تیم بی اطلاع هستند.سپاهان درهر2بازی مقابل راه اهن وسیاه جامگان به تساوی رسید
عباس
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
خداییش حقش فحش نیست حق مازیار زارع فحش بودا ولی حق این نیس بی خیال شید رفقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر