فهرست
علی نظر داماش را نگه می دارد؟
علی نظر داماش را نگه می دارد؟

علی نظر داماش را نگه می دارد؟

آی اسپورت -  پس از برکناری درخشان و روی کار آمدن افشین ناظمی خیلی ها معتقد بودند که افشین ناظمی پس از سال مربی بودن به حقش رسید و سرمربی داماش شد و البته نتایج هفته های پایانی لیگ دوازدهم  آن هم در مقابل سپاهان و استقلال همه رشتی ها را به آینده افشین ناظمی امیدوار کرد اما نتایج نیم فصل دوم داماش باعث شد که او جای خود را به علی نظر محمدی بدهد تا یکی دیگر از بازیکنان قدیمی داماش به نیمکت مربیگری این تیم تکیه بزند و روند بومی گرای در این تیم متوقف نشود.
نظرمحمدی ابتدا به عنوان مربی دروازبانان به کادر فنی داماش اضافه شد و بعد به عنوان مدیر تیم های پایه به کارش ادامه داد اما او مانند ناظمی مدت ها برای رسیدن به نیمکت داماش پشت خط نماند و پس از رفتن ناظمی مربی داماش شد. با اوضاع مالی داماش و نبود اسپانسر و مشکلات مالکیت هیچ کس بدون پول رقبتی به گرفتن سکان هدایت داماش نداشت همین باعث شد یکی از مهره های دم دست و  البته بومی رشت به سرمربیگری این تیم انتخاب شود. این شیوه سرمربی شدن نظر محمدی باعث شد بسیاری روی کار آمدن او در داماش را مستقیما به عابدینی نسبت بدهند و او را به نوعی یک مربی دست  نشانده بدانند که همین مسائل در اولین کنفرانس خبری او در رشت نمود پیدا کرد اما نتایج داماش با نظر محمدی و نوع بازی دادن او به بازیکنان باعث شد بسیاری از نظر ها عوض شو؛ به خصوص با. داد و فریادهای او بر سر بازیکنان و شور و هیجانی که او در کنار زمین دارد یکی از خصوصیات منحصر به فرد او به شمار می آید.
نظر محمدی  در 4 مسابقه سرمربی دااماش بوده ست و سه تساوی و 1 باخت این این بازی های نصیبش شده است. او در بازی حساس داماش در برابر تراکتور برای اولین بار به عنوان سرمربی بر روی نیکمت این تیم نشست و امتحان سختی را پس داد و اشک های او پس از تساوی برابر تراکتور نشان از ابرویی داشت که او از خودش برای تیم گذاشته بود می داد. در بازی در برابر راه آهن در حالی که تیمش از حریف پیش بود یک گل ناباورانه را خورد تا بازی با تساوی به پایان برسد و در بازی برابر استقلال خوزستان این روند باز در دقایق پایانی بازی تکرار شد تا روند بد شانسی های او تکمیل شود. تیم او بازی  در برابر پرسپولیس  او چوب کم تجربه بودن بازیکنانانش را خورد و برخلاف موقعیت های زیاد تیمش بازی را به حریف واگذار کرد.
نظر محمدی تا پایان فصل دو بازی حساس دیگر دارد و باید تمام تلاشش را برای حفظ داماش در لیگ به کار ببند و گرنه اتفاقات بدی برای تیم شهرش رقم خواهد خورد.
او برای خفظ داماشی که 12 بازی بدون برد متوالی دارد کار سختی دارد و جالب اینکه حای در صورت ماندن داماش در لیگ کمی بعید به نظر می رسد که برای فصل بعد مربی داماش بماند اما  با سقوط داماش در لیگ باید پرونده مربیگری نظر محمدی را تا مدتها بسته دانست...
     
آی اسپورت
2014-03-29 12:18:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر