فهرست
گزارش روز: تیم های سقوط کننده کدامند!؟
گزارش روز: تیم های سقوط کننده کدامند!؟

گزارش روز: تیم های سقوط کننده کدامند!؟

آی اسپورت - داماش که دو فصل پیاپی است با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کند در مقابل پرسپولیس یک باخت آبرومند را به دست آورد . 

داماش دو بازی دیگر تا انتهای فصل دارد و بازی ها در انتهای جدول به اوج حساسیت خود رسیده و در این میان بازی های تیم های فانوس به دست در مقابل یکدیگر حساسیت بازی ها افزایش می دهد. داماش در دو بازی آینده خود باید در مقابل ذوب آهن و مس کرمان که رقیب های اصلی اش در انتهای جدول به حساب می روند مصاف دیدنی را به نمایش بگذارد.داماش با 25 امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به فجر سپاسی در رده 13 جدول قرار گرفته وباید با تیم های 15 و 16 کدول بازی کند و این مقوله باعث می شود که ماندن یا نماندنش در لیگ به دست خودش رقم بخورد.
کدام تیم سقوط می کند؟
4 تیم داماش ، فجر سپاسی ، ذوب آهن و مس کرمان کاندیداهای اصلی برای سقوط هستند که یکی از آنها می تواند از سقوط فرار کند و یکی از آنها باید برای ماندن در لیگ به بازی پلی آف برود. مس کرمان دو بازی در مقابل صبا و داماش دارد و باید به انتظار بازی های دیگر رقیبان بنشیند تا اتفاقات باعث شود که آنها بتوانند به بازی پلی آف بروند. در سوی دیگر ذوب آهن یک بازی سرنوشت ساز در مقابل داماش دارد و یک بازی تقریبا آسان در مقابل راه آهن  که تا چند هفته پیش یکی از کاندیداهای سقوط بود اما با برد در مقابل استقلال خوزستان از خطر گریخت. فجر سپاسی نیز که هفنه پیش یک تساوی در مقابل مس به دست آورد حال و روزش از بقیه تیم ها بهتر است و دو بازی با تیم های میانه جدولی ملوان و سایپا دارد و در بین تیم های فانوس به دست حال و روز بهتری دارد.
12 بازی بدون برد 
داماش 12 بازی است که رنگ برد را نچشیده  و انتظار برد آن هم در مقابل ذوب آهن در اصفهان کمی دور از ذهن به نظر می رسد و بازی با مس در حال سقوط برای این تیم بسیار حساس است. آنها با برد در این دو بازی به طور حتم در لیگ ماندنی خواهند بود اما با فرض تساوی در مقابل ذوب آهن و برد در برابر مس که محتمل ترین نتیجه ممکن ابرای تیم متحول شده نظر محمدی است آنها باید چشم به بازهای فجر سپاسی بدوزند تا در لیگ ماندنی شوند. داماش  در بازی های دور رفت در رشت ذوب آهن را با 5 گل بدرقه کرد اما در کرمان در مقابل مس یک تساوی بدست آورد. با تکرار نتایج دور رفت و گرفتن 4 امتیاز از 2 بازی داماشی ها حداقل می توانند به رفتن به بازی پلی آف امیدوار باشند و اگر کمی خوش شانس باشند در لیگ خواهند ماند.
     
آی اسپورت
2014-03-29 12:22:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر