فهرست
ماجرای سقوط استقلال به دسته یک چیست؟
ماجرای سقوط استقلال به دسته یک چیست؟

ماجرای سقوط استقلال به دسته یک چیست؟

آی اسپورت - بعد از لغو سفر استقلال به جم، بلافاصله این شایعه شنیده شد که باشگاه استقلال با علم به این خبر که روز 16 تیر ماه در پی صدور حکم شکایت بویان و شفر، به دسته پایین تر سقوط می کند، پیشاپیش از حضور در ادامه لیگ نوزدهم انصراف داده است. اما حرف های احمد سعادتمند به منزله رد این شایعه بود. شایعه ای که تا این لحظه هنوز به رنگ خبر و واقعیت درنیامده است. استقلالی ها مدعی هستند اگر در پرونده شفر و بویان حکم سخت گیرانه ای هم در کار باشد، به این زودی ها ابلاغ نمی شود و 16 تیر تازه مهلت اولیه باشگاه برای پرداخت بدهی اش به سرمربی آلمانی و بازیکن خارجی تیم به پایان می رسد. بعد از ظهر امروز شایعه شده بود استقلال اگر تا 16 تیر مطالبات شفر و بویان را پرداخت نکند، با حکم سقوط به دسته پایین تر مواجه می شود.

البته به گفته یک منبع آگاه، نه شفر و نه بویان از ماده 12Bis که همان فرآیند رسیدگی سریع به شکایات است، استفاده نکرده اند و اگر واقعا حکم سقوط به دسته پایین تر در کار باشد، به این زودی علیه استقلال صادر نخواهد شد. استقلال برای توافق با این طلبکاران خارجی خود و یا برای پرداخت بدهی آن ها هنوز هم فرصت دارد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-07-04 20:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
رضا
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹، ۲۰:۵۴
آخرین تیر خلاص بر پیکر کم جان استقلال را هم بزنید...باشگاهی که روزگاری در دهه هفتاد دوجین ملی پوش داشت.قهرمان آسیا شد و تا یک قدمی سه ستاره شدن هم رفت.باشگاهی که زمانی امکاناتش فراتر از فوتبال آسیا بود اکنون در آستانه سقوط به دسته یک فوتبال ایران است که حتی لیگ برترش هم در حد تیم خای درجه آسیایی نیست...استقلال باشگاهی که در از حضور بازیکنانش در جام جهانی برزیل و حتی روسیه باید میلیاردها درامد به خزانه اش واریز میشد اینکه درگیر بحران مالی است...بزنید آخرین ضربه را بر پیکر عشق آبی مان که حداقل امسال با حضور معمار ایتالیایی در حال جانی تازه بود که دوباره فاسدین پشت پرده بی درنگ ناجوانمردانه تیم رویایی اش را تار ومار و کردند تا تیم بی روح کالدرون با قر زدن مربی رقیب قدم در راه پوکر بردارد...شرم باد از این همه بی عدالتی شرم باد
۲
اقلیت تاس
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹، ۰۹:۵۳
تیم بی روح کالدرون هم که داد در تیم عالیجناب استرا، بسوز و بمیر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر