فهرست

رونمایی از مشتری جدید طارمی: بشیکتاش ترکیه

 آی اسپورت - قرارداد مهدی طارمی در انتهای لیگ پانزدهم به پایان می رسد و ستاره پرسپولیس می تواند به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کند.
 باشگاه روبین کازان روسیه پیش تر پیشنهادی یک و نیم میلیون دلاری به صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر ایران داده بود که ظاهرا با مخالفت مسئولان پرسپولیس روبرو شد.
 حال خبر می رسد باشگاه مطرح بشیکتاش ترکیه نیز خواهان طارمی شده است. نمایندگان این باشگاه ترکیه ای هم اکنون در تهران به سر می برند تا عملکرد طارمی را در بازی روز سه شنبه پرسپولیس و سپاهان اصفهان از نزدیک تماشا کنند.
 گویا مبلغ پیشنهادی بشیکتاش برای جذب آقای گل کنونی لیگ ایران به قدری چشمگیر هست که توافق در این هفته و در نهایت جدایی طارمی در پایان فصل را قطعی بدانیم.
 وکیل طارمی در مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته که حاضر است برای دریافت رضایتنامه این ستاره، یک میلیون دلار بدهد که در این صورت جدایی طارمی خیلی زودتر محقق خواهد شد.
 البته با توجه به پاسخ اولیه مسئولان باشگاه سرخ، بعید است طارمی بتواند قبل از اتمام قراردادش، پرسپولیس را ترک کند اما در پایان فصل این شانس را دارد که راهی ترکیه یا روسیه شود.منبع: جام نیوز
     
آی اسپورت
2016-01-31 08:39:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر