فهرست
پیش‌بازی: میلان – اینتر؛ دربی مادونینایِ از مد افتاده
پیش‌بازی: میلان – اینتر؛ دربی مادونینایِ از مد افتاده

پیش‌بازی: میلان – اینتر؛ دربی مادونینایِ از مد افتاده

آی‌اسپورت – میلان سه‎‌شنبه‌یِ گذشته موفق شد بازیِ رفتِ مرحله‌یِ نیمه‌نهاییِ کوپا ایتالیا را ببرد. اما پنالتیِ ماریو بالوتلی تنها عاملی بود که روسونری را در نهایت به برتریِ 1-0 مقابلِ تیمِ دسته سومیِ آلساندریا رساند. این نتیجه درسته که میلان را بعد از 13 سال یک‌بار دیگر در آستانه‌یِ فینالِ کوپا ایتالیا قرار داد، اما نمایشِ تیم به هیچ وجه امیدوارکننده نبود. بیست و چهار ساعتِ بعد اینتر مقابلِ یوونتوس قرار گرفت تا یک قدم دیگر به فینالی تمام میلانی نزدیک شویم. اما بیانکونری با 3 گل نراتزوری را نابود کرد و رویایِ این فینال را بر باد داد.
میلان و اینتر امشب دربیِ مادونینا را برگزار می‌کنند، دربی‌ای که دو دهه‌یِ پیش یکی از بزرگترین بازی‌هایِ سالِ اروپا بود، اما حالا بدل شده به دیداری از مد افتاده، بینِ دو تیمِ نه چندان جذاب؛ اما هنوز نوستالژیک.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-این صد و شصت و چهارمین دربیِ مادونینا است. تا به حال اینتر 61 برد و میلان 50 برد داشته است.
2-میلان در 9 بازیِ گذشته تنها یک بار برده و 5 بار شکست خورده است.
3-در 7 جدالِ گذشته‌یِ دو تیم، هیچکدام موفق نشدند بیش از یک گل در یک بازی بزنند.
4-اینتر برایِ اولین بار این فصل، در 3 بازیِ متوالی گل خورده است. 3تا از 4 گلی که اینتر در این بازی‌ها خورده در 5 دقیقه‌یِ پایانی بوده است.
5-اینتر این فصل تنها تیمی در سریِ آ است که دروازه‌اش با ضربه‌یِ سر باز نشده است. از سویِ دیگر اینتر این فصل تنها یک بار با ضربه‌یِ سر به گل رسیده که از این منظر، کنارِ تورینو ضعیف‌ترین آمار را دارد.
6-هیچ تیمی این فصل به اندازه‌یِ میلان دروازه‌اش رویِ ضرباتِ آزاد (کرنر، ایستگاهی) بازنشده است (12 گل از 25 گل خورده، 48 درصد).
7-جاکومو بون‌اونتورا در 7 دیدار مقابلِ اینتر، 4 گل زده است.
8-کارلوس باکا در 9 بازیِ سریِ آ این فصل گل زده است (در مجموع 10 گل). در 8 بازی از این 9 بازی باکا با اولین ضربه‌یِ درونِ چهارچوبش گل زده است.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-31 10:46:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر