فهرست
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – هوفنهایم؛ پپ بدونِ بواتنگ
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – هوفنهایم؛ پپ بدونِ بواتنگ

پیش‌بازی: بایرن مونیخ – هوفنهایم؛ پپ بدونِ بواتنگ

آی‌اسپورت – داستانِ تکراریِ مصدومیت‌هایِ بایرنِ پپ گواردیولا، بعد از تعطیلاتِ زمستانی، یک بارِ دیگر گریبانِ غول‌هایِ باواریا را گرفته است. این بار جروم بواتنگ، مدافعِ کلیدی بایرن مصدوم شده و به نظر می‌رسد حداقل دو ماهی قادر به همراهیِ تیمش نباشد. برایِ همین پپ گواردیولا باید به فکر خطِ دفاعیِ جدیدی باشد، و احتمالا ترکیبی از دیوید آلابا، خاوی مارتیز، مهدی بن‌عطیه یا باداشتوبر را به کار بگیرد. اما مصدومیت‌هایِ بایرن به بواتنگ ختم نمی‌شود و ماریو گوتزه و فرانک ریبری را هم همچنان در لیستِ خودش می‌بیند. با این وجود انتظار می‌رود بایرن امشب با شکست دادنِ هوفنهایمِ رده‌یِ هفدهمی، یک بارِ دیگر اختلافش با دورتموند را به 8 امتیاز برساند.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-بایرن 15 بازیِ اخیرش مقابلِ هوفنهایم در لیگ را نباخته است (11 برد، 4 مساوی).
2-هوفنهایم از 7 بازیِ اخیرش در آلیانتس آرنا تنها یک امتیاز گرفته و سنگین‌ترین شکستش در تاریخِ بوندسلگیا را با نتیجه‌یِ 7-1 در سالِ 2012 در همین استادیوم تجربه کرده است.
3-بایرن 49 امتیاز از 18 بازی دارد. در تاریخِ بوندسلیگا تنها فصلِ 2013-2014 بود که بایرن در این مقطع امتیازِ بیشتری داشت (50).
4-بایرن 15 بازیِ خانگیِ اخیرش در تمامِ مسابقات را برده است.
5-ولفسبورگ و هوفنهایم بدترین نتایجِ خارجِ از خانه‌یِ این فصل را داشته‌اند و تنها 6 امتیاز از این بازی‌ها به دست آورده‌اند.
6-توماس مولر و رابرت لواندوفسکی هر کدام این فصل نقشِ مستقیم در 18 گل داشته‌اند. در حالی که کلِ تیمِ هوفنهایم این فصل 18 گل زده است.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم


 
     
آی اسپورت
2016-01-31 12:35:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر