فهرست
تعویض پست ماهینی: آچار فرانسه‌ بدون تمرکز!
تعویض پست ماهینی: آچار فرانسه‌ بدون تمرکز!

تعویض پست ماهینی: آچار فرانسه‌ بدون تمرکز!

آی اسپورت- حسین ماهینی تنها بازیکن پرسپولیس در این فصل است که نه مصدوم شد، نه محروم شد و نه به دلایل تاکتیکی برانکو از لیست ترکیب فیکس پرسپولیس کنار رفت. ماهینی در همه بیست‌ودو مسابقه این فصل پرسپولیس بازی کرد. از دفاع راست و چپ گرفته تا مدافع وسط و حتی هافبک دفاعی. پرسپولیس در این فصل هر گاه که کمبود یار داشت، از ماهینی در آن پست استفاده می‌کرد. 

ماهینی علاوه بر این که همه بازی‌ها را از ابتدا در ترکیب حضور داشت، در هیچ مسابقه‌ای هم تعویض نشد. ماهینی تمام 1980 دقیقه لیگ را از درون زمین تماشا کرد. حالا او در بازی با سپاهان سومین کارت زرد فصلش را گرفت و مسابقه با نفت تهران را از دست داد. به این ترتیب قطعا پرسپولیس در لیگ شانزدهم بازیکنی نخواهد داشت که در تمام دقایق همه مسابقات به میدان رفته باشد.

حسین ماهینی که مدافع تیم است، یک نیم فصل را بدون دریافت حتی یک کارت به پایان رسانده بود. ولی در هفته‌های اخیر که پست بازی‌اش زیادی دستخوش تغییر شد، تمرکزش را از دست داد. حالا ماهینی طی پنج بازی، سه کارت زرد گرفت. دو کارت زرد متوالی در دو دیدار اخیر پرسپولیس، ماهینی را از بازی با نفت تهران محروم کرد. حسین ماهینی در هفته‌های اخیر علاوه بر این که از نظر فنی افت کرده، با کارت‌هایی که می‌گیرد مشخص است که تمرکز هم ندارد. اتفاقی که نتیجه تغییرات پیاپی منطقه بازی او است. 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-02-18 17:00:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
هیچ هم افت نکرده. فقط یه بازی دربی خوب نبود که اونم بخاطر عدم سازگاری پست هافبک دفاعی بود.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر