فهرست
درخواست ماهیانه ۱۵۰ هزار دلاری کی‌روش از الاهلی
درخواست ماهیانه ۱۵۰ هزار دلاری کی‌روش از الاهلی

درخواست ماهیانه ۱۵۰ هزار دلاری کی‌روش از الاهلی

آی اسپورت - باشگاه الاهلی مصر روز گذشته ۶ سرمربی سرشناس را از گزینه‌های احتمالی هدایت این تیم بزرگ آفریقایی اعلام کرد. در میان این ۶ گزینه نام کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی کشورمان هم بود. باشگاه الاهلی ادعا کرده بود که کی‌روش با فدراسیون ایران دچار مشکلاتی شده است و می‌خواهد از این تیم جدا شود. با همه این تفاسیر امروز یکی از سایت‌های خبری مصر ادعای عجیبی کرد و نوشت: باشگاه الاهلی مذاکرات خود را با کارلوس کی‌روش پرتغالی بیشتر کرده است و سرمربی پرتغالی از باشگاه الاهلی خواستار ۱۵۰ هزار دلار حقوق ماهیانه است. البته در این خبر آمده است: باشگاه الاهلی هشام علام مترجم پیسیرو سرمربی پیشین خود را واسطه قرار داده است تا با پراگا برزیلی مذاکره کند تا حقوق او را کمتر کند زیرا براگا از باشگاه الاهلی ماهیانه ۲۵۰ هزار دلار خواستار شده است. باشگاه الاهلی مذاکراتش با دو سرمربی آلمانی سرشناس فیلکس ماگات و برت شوستر شکست خورده است.
 این در حالی است که طبق قرارداد امضا شده بین فدراسیون فوتبال با کی‌روش، این مربی تا جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه طی ۳ مرحله با فدراسیون قرارداد دارد که اگر ادعای سایت مصری درخصوص کی‌روش درست باشد، به نظر می‌رسد با پایان دور دوم این قرارداد (صعود تیم ملی به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا) جدایی کی‌روش از تیم ملی ایران جدی باشد.
هرچند که کی‌روش نیز قبل از رفتن به مرخصی اعلام کرده بود تا فروردین ماه ۹۵ و پایان دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ که به احتمال زیاد با صعود تیم ملی همراه خواهد بود، باید امکانات اولیه برای ادامه کار با تیم ملی، توسط فدراسیون فوتبال مهیا شود که این اتفاق نیز هنوز محقق نشده تا شایعات رفتن کی‌روش در رسانه‌های خارجی هر روز داغ‌تر شود.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-31 13:49:30
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
برانگو رو برای تیم ملی بیارن با قیمت خیلی کمتر و کارایی خیلی بیشتر! انصافا لنگ با بازیکنای مزخرفش خیلی بهتر از تیم مای بازی میکنه
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۱
برانکو رو برای تیم ملی بیارن با قیمت خیلی کمتر و کارایی خیلی بیشتر! انصافا لنگ با بازیکنای مزخرفش خیلی بهتر از تیم ملی بازی میکنه! کیروش فقط مصاحبه کردن و خر کردن مردم رو خوب بلده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر