فهرست
آزادی به خیر گذشت؛ در انتظار یک یادگار خوب!
آزادی به خیر گذشت؛ در انتظار یک یادگار خوب!

آزادی به خیر گذشت؛ در انتظار یک یادگار خوب!

آی اسپورت – هواداران استقلال از آزمایش سخت دیشب سربلند بیرون آمدند. بازی مقابل العین که جو احساسی سنگینی داشت می‌توانست با اتفاقات و حوادث ناگواری همراه شود. بعضی از حرکات بازیکنان العین مثل دروازه‎بان این تیم و مدافع بلندقامتش، می‎‌توانست واکنش احساسی و خطرناک هواداران استقلال را به دنبال داشته باشد اما همه چیز به خیر گذشت و در یک شب تاریخی و کمتر دیده‌شده و در حالی که فقط یک شب به چهارشنبه سوری باقی مانده بود، نه خبری از لیزر بود، نه سنگ و بطری و میوه به داخل زمین پرتاب شد و نه هیچ نارنجکی ترکید.

حالا امشب نوبت هواداران تراکتورسازی است که بدون هیچ تنش و مشکلی، 90 دقیقه از تیم خود حمایت کنند و شانس صعود تیم‌شان را به مرحله بعد زنده نگه دارند. فقط 90 دقیقه تشویق سالم تیم خودی و بدون کوچک‌ترین توهین به تیم حریف است که می‌تواند به شاگردان ساغلام انگیزه پیروزی بدهد. قطعا مثل بازیکنان العین در برابر استقلال، امشب بازیکنان الجزیره هم برای خراب کردن جو ورزشگاه یادگار تلاش خواهند کرد و این هواداران تراکتورسازی هستند که باید هوشیار باشند و تحت تاثیر حرکات آنها قرار نگیرند و بهانه به دست کنفدراسیون فوتبال آسیا ندهند تا یادگاری خوبی از خود در ورزشگاه یادگار به جا بگذارند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-03-13 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
خاطره الهلال یا السد یا تاج کبیر
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
یه کمی هم از هواداران نارنجک انداز و بی فرهنگ لنگ مطلب بنویسید و از آمار آبروریزی هاشون در آسیا بنویسید.
۶
اشکان
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
به جرات میگم نارنجک زدن ها تو دربی و بازی های ملی کار لنگی هاست
اگه دقت کنید بعد از بعضی از موقعیت های مهم لنگ تو بازی یا بعد از گل تو دربی هواداران لنگ هستن که از توده و همه جور قشری هستن این کارها رو می کنن
۳ ۲
مارال
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
برات متاسفم که اینقد بی فرهنگی کیسه کش
به جرات میتونم بگم این کار و امثال تو میکنن
۶
به مارال
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۰۵
خو راس میگه دیگه من تراکتوریم ولی استقلالی ها بارفرهنگتر از شما لنگیا هستن فقط بلدین نارنجک بندازین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر