فهرست
گزارشی از کارخانه شایعه‌سازی برای پرسپولیس/ 20 روز، 10 شایعه
گزارشی از کارخانه شایعه‌سازی برای پرسپولیس/ 20 روز، 10 شایعه

گزارشی از کارخانه شایعه‌سازی برای پرسپولیس/ 20 روز، 10 شایعه

آی اسپورت- پرسپولیس تیم محبوبی است و همیشه در کانون توجه قرار داشته. بنابراین طبیعی است که همیشه زمزمه‌ها و حرف‌وحدیث‌های زیادی در مورد این تیم وجود داشته باشد. با این اوصاف، این اواخر فرآیند شایعه‌سازی برای سرخ‌ها بدجوری اوج گرفته؛ تا آنجا که ظرف 20روز گذشته، 10شایعه عجیب و غریب در مورد این تیم درست شده است!1
«سوشا مکانی خودکشی کرد»؛ شایعه بچگانه‌ای که حتی نیاز به تکذیب هم نداشت.


 2
 «بازیکنان پرسپولیس ینگستون را دوست ندارند»؛ انتشار تصاویری از شادی گل پرسپولیسی‌ها بعد از گل سوم به سایپا در جام شهدا بحث‌برانگیز شد. در عکس‌ها این‌طور دیده می‌شد که بازیکنان دور طارمی جمع شده‌اند و بنگستون که زننده گل بوده تنها مانده! همان شب بنگر، نورمحمدی و چند بازیکن دیگر تصاویری متفاوت از همین لحظات را روی اینستاگرام‌شان منتشر کردند و نوشتند همگی رابطه‌ای دوستانه با بنگستون دارند.


 3
«علیرضا حقیقی به پرسپولیس برمی‌گردد»؛ زمزمه‌هایی در این مورد، به ویژه بعد از فسخ قرارداد حقیقی با روبین‌کازان اوج گرفت، اما خیلی زود با پیوستن او به باشگاه پرتغالی از بین رفت.


 4
«طارمی از یک باشگاه روسیه‌ای پیشنهاد دارد و قبل از پایان فصل می‌رود»؛ بارها توسط این بازیکن تکذیب شد.


 5
«محمد انصاری کل فصل را از دست داد»؛ این شایعه در شرایطی درست  شد که ظهور انصاری بعد از مدت‌ها خیال هواداران پرسپولیس را از ناحیه سمت چپ خط‌دفاعی راحت کرده بود. غیبت انصاری در جام شهدا باعث شد این شایعه تقویت شود، هرچند بعدتر این موضوع تکذیب شد و انصاری بعد از چند جلسه تمرین انفرادی، از به تمرینات گروهی ملحق شد.


6
«از پرسپولیس امتیاز کسر می‌شود»؛ گفته می‌شد ممکن است پرونده شکایت ژوزه از سرخ‌ها بیخ پیدا کند که طاهری این موضوع را تکذیب کرد.


 7
«کادرفنی از عملکرد لوبانف راضی نیست»؛ از سوی برانکو و پانادیچ تکذیب شد.


 8
«محسن مسلمان به خاطر عدم پرداخت حق رشد به ذوب‌آهن محروم شد»؛ شایعه‌ای که در آستانه بازگشایی مسابقات لیگ مطرح و البته از سوی فدراسیون فوتبال تکذیب شد.


 9
«نورمحمدی و بنگر با هم قهر هستند»؛ شایعه عجیبی که با واکنش تند بنگر مواجه شد. می‌گفتند پای محمد نوری در به‌هم خوردن رابطه این دو نفر وسط است و او که بنگر را مانع بازگشتش به پرسپولیس می‌بیند، به نورمحمدی نزدیک شده که همین موضوع مشکل‌ساز شده است.


 10
«بازیکنان پرسپولیس همزمان با مجلس ترحیم همایون بهزادی به جشن تولد مسلمان رفتند»؛ طارمی در تکذیب این شایعه به دو موضوع اشاره کرد؛ اول اینکه چه کسی سر ظهر برای خودش تولد می‌گیرد؟ دوم اینکه چطور می‌شود بنگر به طور همزمان در هر دو مراسم حاضر بوده باشد؟منبع: همشهری ورزشی

9411
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-31 18:56:45
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
خدا ریشه شون رو بزنه که اینقدر با پرسپولیس مشکل دارن
-
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۱۴
مزخرف نگین, این شایعات برای همه تیمها هست
حرف حساب
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۹
و آخریش اینکه برانکو در یک جو خصوصی گفته از لبانوف راضی نیست! درست گفتید برخی بزدلان ترسو که از اوج گرفتن پرسپولیس هراس دارند در کنار شرط بندها و دلالانی که برانکو دست رد به سینه شون زده با هم یکی شدند تا برای پرسپولیس محبوب حاشیه درست کنند که انشالله روسیاه میشوند!
برزو 4444
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۴۳
لنگ خودش سر تا پا حاشیه است!!!! توهم توطئه!!!! 4444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر