فهرست
گزارش: 5 مربی پردرآمد لیگ برتر انگلیس را بشناسید
گزارش: 5 مربی پردرآمد لیگ برتر انگلیس را بشناسید

گزارش: 5 مربی پردرآمد لیگ برتر انگلیس را بشناسید

آی اسپورت- در دنیای مدرن فوتبال شغل مربی گری ریسکی ترین شغل به حساب می آید. مربیان باشگاه ها زیر فشار مستقیم برای کسب نتیجه هستند و بلافاصله بعد از اولین نتیجه بد انتقادات از آن ها شروع می شود. اما با این حال وقتی از دستمزد آن ها مطلع شوید شما هم حاضرید این شغل پر استرس را تحمل کنید. در زیر به 5 مربی اول پردرآمد لیگ انگلیس اشاره شده.
5- اسلاون بیلیچ (وستهام): سالی 3 میلیون پوند
باشگاه وستهام این مربی را تبدیل به یکی از پردرآمدترین مربیان لیگ برتر کرده است. او مطمئنا بیشتر از حد اسم و رسمش دستمزد می گیرد و البته بعید نیست تیمش را این فصل راهی مسابقات اروپایی کند.
4- مانوئل پیگرینی (منچسترسیتی): سالی 4 میلیون پوند
او تابستان گذشته قرارداد جدیدش را امضا کرد و دستمزدش در این قرارداد سالی 4 میلیون پوند است. شاید بعد از تابستان او دیگر مربی سیتی نباشد، اما به هر حال فعلا یکی از پردرآمدترین هاست.
3- یورگن کلوپ (لیورپول): سالی 7 میلیون پوند
کلوپ در این فصل در حالی که انتظارات از او بالاست به آنفیلد آمد. قراردادی 3 ساله امضا کرد و دستمزد او نشان می دهد که سران لیورپول چقدر به سرمربی جدیدشان اعتماد دارند.
2-  لوئیس فان گال (منچستریونایتد): سالی 7.3 میلیون پوند
خیلی ها حالا مایلند که او اخراج شود. اما به هر حال سرمربی هلندی نفر دوم لیست پردرآمدهاست و مطمئنا این خبر هواداران یونایتد را ناامیدتر می کند. مطمئنا او در حال حاضر در اوج نیست و اگر می خواهد بعد از تابستان هم در پستش باقی باشد باید خیلی زود اوضاع را تغییر دهد.
1- آرسن ونگر (آرسنال): سالی 8.3 میلیون پوند
با جدایی مورینیو از چلسی و روی کار آمدن گاس هیدینک در این تیم ونگر نفر اول لیست شده است. هیچ مربی ای در تیمش آنقدر که ونگر در آرسنال قدرت دارد قدرتمند نیست. او تقریبا یک نفره تیم را جلو می برد و برای باشگاه لندنی بیش از یک مربی است.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-01-31 17:52:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر