فهرست
شروع ناامید کننده شیمیزو ادامه دارد ؛ شکست خانگی شاگردان قطبی
شروع ناامید کننده شیمیزو ادامه دارد ؛ شکست خانگی شاگردان قطبی

شروع ناامید کننده شیمیزو ادامه دارد ؛ شکست خانگی شاگردان قطبی

آی‌اسپورت-هفته‌ی پنجم رقابت‌های جی‌لیگ امروز آغاز شد و شاگردان افشین قطبی در ورزشگاه خانگی خود یعنی ورزشگاه نیهونداریا شیزوئوکا در مقابل چشم هواداران خود به مصاف تیم اف‌سی توکیو رفتند و در نهایت با نتیجه‌ی سنگین 3-1 شکست دیگری را در کارنامه‌ی این فصل خود ثبت کردند تا شروع ناامیدکننده‌ای را در این فصل داشته باشند.
به گزارش آی‌اسپورت، نارنجی‌پوشان شهر شیزوئوکا در شرایطی میزبان اف‌سی توکیو بودند که با کسب یک پیروزی و یک تساوی در چهار دیدار گذشته‌ی رقابت‌های جی‌لیگ در رتبه‌ی پانزدهم جدول جای داشتند و میهمان آن‌ها با کسب تنها دو تساوی در رده‌ی شانزدهم قرار داشت. قطبی که در زمان حضور خود روی نیمکت شیمیزو اس‌پالس آمار نه‌چندان قابل قبولی برابر اف‌سی توکیو داشت، چهارمین شکست خود را نیز تجربه کرد تا حالا در مقابل دو پیروزی خود چهار شکست و پنج تساوی برابر این تیم ثبت کرده باشد.
شاگردان قطبی این دیدار را طوفانی آغاز کردند و در همان دقیقه‌ی چهارم بازی گل برتری را توسط ناگاساوا به ثمر رساندند. بازی در نیمه‌ی نخست در شرایطی برابر روبه پایان بود و هر دو تیم موقعیت‌های بسیاری را ایجاد کردند و استفاده‌ای نبردند تا بالاخره در دقیقه‌ی 45 این تیم میهمان بود که گل تساوی‌بخش را به ثمر رساند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.
در این دیدار یک پنالتی بادآورده نیز برای شیمیزو در نیمه‌ی دوم بدست آمد که ستاره‌ی گل‌زن این تیم قدر این موقعیت را ندانست و دروازه‌بان اف‌سی توکیو توپ او را دفع کرد. پس از این‌که شیمیزو موقعیت برتری را از دست داد، این تیم میهمان بود که شروعی طوفانی داشت و در دقایق 57 و 69 دو بار موفق به گشودن دروازه‌ی شیمیزو شدند تا شاگردان قطبی سومین شکست فصل را تجربه کنند و به این ترتیب بود که این دو تیم در پایان این دیدار جایگاه خود را در جدول رده‌بندی در رتبه‌های پانزدهم و شانزدهم عوض کردند.
     
آی اسپورت
2014-03-29 13:52:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر