فهرست
محسن فروزان در دو قدمی بازداشتگاه
محسن فروزان در دو قدمی بازداشتگاه

محسن فروزان در دو قدمی بازداشتگاه

آی اسپورت- مدتی پیش محسن فروزان طی شکایتی که فرهاد کاظمی از وی انجام داده بود بازداشت و پس از آن به قید وثیقه توانست آزاد شود.فردای آن روز یعنی 10/23 جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد و حمید کلوانی نوری،وکیل فرهاد کاظمی و معاون حقوقی باشگاه سیاه جامگان اعلام کرد طرفین به توافق رسیده اند و فرهاد کاظمی رضایت خواهد داد اما داستان همین جا به پایان نرسید و ادامه پیدا کرد. چهارم بهمن ماه محسن فروزان موظف شد تا بار دیگر در دادسرا حاضر شود و توضیحاتی ارائه دهد البته در این جلسه نه وکیل فرهاد کاظمی و نه خودش حضور نداشتند و فردی دیگر به نمایندگی از آنها به دادسرای فرهنگ و رسانه رفته بود.
سعید رمضانی،شخصی که در جریان کامل اختلافات این دو نفر بود و اتفاقا این روزها هم سمت سرپرستی تیم فوتبال راه آهن را بر عهده دارد،طی مصاحبه ای اعلام کرد که وکلای فرهاد کاظمی پاسخی به تماس های او نمی دهند. در این میان قاضی پرونده به طرفین 10 روز فرصت داده است تا نامه ای را به عنوان تفاهم نامه امضا کنند و پرونده بسته شود اما فرصت 10 روزه قاضی رو به اتمام است و وکیل فرهاد کاظمی که همان معاون حقوقی باشگاه سیاه جامگان هم هست هنوز پاسخ سعید رمضانی و محسن فروزان را نمی دهند.
محسن فروزان تنها 2 روز وقت دارد تا رضایت فرهاد کاظمی را به دست آورد در غیر این صورت به احتمال زیاد دوباره باید راهی بازداشتگاه شود.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-31 20:10:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر