فهرست
ترنسفر: موسا و رناتو در راهِ اولدترافورد؟
ترنسفر: موسا و رناتو در راهِ اولدترافورد؟

ترنسفر: موسا و رناتو در راهِ اولدترافورد؟

آی‌اسپورت – منچستر یونایتد به شکلِ مرموزی در این پنجره‌یِ نقل و انتقالات ساکت بود. دلیلِ اصلی البته قطعا شک و تردیدِ باشگاه در بابِ آینده‌یِ خودِ لویی ون گال است. اگر قرار است ون گال برود پس نیازی نیست برایش بازیکنِ جدید خرید. اما با توجه به پیروزیِ یونایتد در جامِ حذفی و حمایتِ هیاتِ مدیره‌یِ باشگاه از او، ممکن است امشب ون گال دو خریدِ لحظه‌یِ آخری داشته باشد.
گزینه‌یِ اولِ هافبکِ 18 ساله‌یِ بنفیکا، رناتو سانچز است. روزنامه‌یِ "اُ ژوگو" دیروز اعلام کرد یونایتد خیلی به خریدِ این هافبکِ مستعد و جوان نزدیک شده است. مربیِ بنفیکا، روی ویتوریا، هم گفت: «اگه قرار باشه اتفاقی بیفته، میفته. اینجا همه میدونن شرایط چطوره.» خودِ باشگاه اما هنوز خبری مبنی بر فروشِ رناتو نداده است. با این حال هوادارانِ یونایتد امیدوارند این اتفاق رخ بدهد.
اما رناتو تنها شایعه‌یِ روزِ آخرِ ترنسفرِ ژانویه نیست. یونایتد که به شدت به یک مهاجمِ کلاسیک نیاز دارد که سرعت و گل را به خطِ حمله‌اش اضافه کند، گویا کاپیتانِ 23 ساله‌یِ نیجریه را در نظر گرفته است. احمد موسا که برایِ زسکا موسکو بازی می‌کند موردِ نظرِ لستر سیتی و ساوتهمپتون هم هست، اما روزنامه‌یِ میرر خبر داده که یونایتد قصد دارد با پیشنهادِ مبلغی بالاتر، موسا را "هایجک" کند. با این حال بی.بی.سی خبر از مخالفتِ زسکا داده و اعلام کرده باشگاهِ روسی به هیچ وجه حاضر نیست در ژانویه ستاره‌اش را بفروشد. باید ببینیم تا پایانِ امشب (11 به وقتِ انگلیس)، سر و صدایی از اولدترافورد در خواهد آمد، یا سکوتِ ژانویه‌یِ 2016 همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-01 12:54:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر