فهرست
گزارش روز - خط دفاع این فصل رئال ، بدترین خط دفاع ده سال اخیر کهکشانی ها !
گزارش روز - خط دفاع این فصل رئال ، بدترین خط دفاع ده سال اخیر کهکشانی ها !

گزارش روز - خط دفاع این فصل رئال ، بدترین خط دفاع ده سال اخیر کهکشانی ها !

آی اسپورت - آمار خط دفاعی رئال مادرید با خوردن 6 گل در دو بازی اخیر بشدت نزول کرد و حالا در ده سال اخیر پس از تیم سال 2004 ، رده دوم را از حیث دریافت گل در 30 هفته لالیگا ، در اختیار دارد.

سیستم عجیبی که امسال آنچلوتی در درون دروازه استفاده کرده است (لوپز در لالیگا و کاسیاس در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری) تا بدینجا نتیجه بخش نبوده است. این مادرید دروازه اش تا هفته 31 لالیگا ، 32 بار به روی حریفان گشوده شده است. بدترین آمار در 10 سال اخیر، پس از رئال مادرید کارلوس کیروش .در آن سال (2003-2004) رئال مادرید به مربیگری کارلوس کیروش تا هفته 31 ، 36 بار دروازه اش باز شده بود. 1.06 گل در هر بازی! اما در تمام 10 سال گذشته رئال مادرید همواره آمار دفاعی بهتری داشته است و این تعداد گل دریافت نکرده بود. البته باید اشاره کنیم که در فصل 2008-2009 رئال تا همین هفته 31 گل دریافت کرده بود که بازهم از تعداد گلهای دریافتی تیم آنچلوتی کمتر است. در آن فصل شوستر در ابتدا مربی رئال بود و سپس خوانده راموس تا انتهای فصل جانشین او شد.رئال در حال حاضر سومین خط دفاع برتر اسپانیا را بصورت مشترک با بیلبائو در اختیار دارد ، اما به نسبت اتلتیکو (21 گل خورده بهترین خط دفاع اسپانیا) و بارسا (25 گل خورده) آمار به مراتب ضعیفتری دارد.

دریافت 6 گل از بارسا و سویا باعث شد که جنگ دروازه بانی در رئال بار دیگر از سرگرفته شود.فشار هواداران و رسانه ها برای بازگشت کاسیاس به دروازه رئال در لالیگا بیشتر از هر زمان دیگری شده است. (85 درصد رای به بازگشت کاسیاس داده اند) لوپز در هر 30 بازی رئال در لالیگا حضور داشته و 32 بار دروازه اش باز شده است. و 72 بار هم دفع توپ داشته است.(2.4 در هر بازی) کاسیاس در مجموع 16 بار در این فصل درون دروازه ایستاده است ، 6 گل دریافت کرده و 37 دفع توپ داشته است (6.1 در هر بازی)

.

     
آی اسپورت
2014-03-29 16:54:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر