فهرست
جنجال دیگری در راه است؛ اگر منوچهری 4 نشان دهد
جنجال دیگری در راه است؛ اگر منوچهری 4 نشان دهد

جنجال دیگری در راه است؛ اگر منوچهری 4 نشان دهد

آی اسپورت - امین منوچهری مهاجم سابق استقلال اگرچه مدت کوتاهی در این تیم بازی کرد اما همواره استقلالی بودنش را علنی کرده است. او که به تازگی به سپاهان پیوسته، در گذشته سابقه کری خوانی های متعدد برای پرسپولیسی ها را نیز داشته است.
منوچهری در آخرین مسابقه ای که دروازه پرسپولیس را باز کرد، پیراهن راه آهن برتن داشت. او در بازی برگشت سال گذشته بعد از گلزنی به پرسپولیس عدد 4 نشان داد و جنجال آفرید.
فردا او با پیراهن سپاهان مقابل پرسپولیس قرار می گیرد. منوچهری که به نظر می رسد نمی تواند جلوی شادی اش را بگیرد، شاید اگر فردا باز هم به پرسپولیس گل بزند، عدد 4 نشان دهد و آنوقت جنجال بزرگی به راه می افتد.
با توجه به حاشیه هایی که برای محمدرضا خلعتبری از قبل از بازی بزرگ هفته نوزدهم به راه افتاده و پرسپولیسی ها او را تهدید به فحاشی کرده اند، به نظر می رسد اگر منوچهری هم خواسته اش را محقق کند و عدد 4 نشان دهد، باید شاهد حوادث ویژه تری باشیم.

منبع: کاپ
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-01 13:42:07
نظر دهید

۵ نظر
برزو
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۵
طرفداران لنگ فقط فحاشی بلدند.
پویا
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۶
منوچهری آخرین بار کی گل زده که حالا بخواد به پرسپولیس گل بزنه!!!
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۴
این عکسو نیگا کن, فصل پیش بهتون گل زد
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
دربی هشتم : پرسپولیس 4-1 استقلال ... 4 متعلق به پرسپولیسه و 4 استقلالی ها جعلی است چون وسط 4 دربی یه بازی مساوی شده ... اگه استقلالی ها می گن دربی 72 به خاطر دوستانه بودن حساب نیست چرا 3 بردی که در دربی های دوستانه بدست آوردن رو حساب می کنن؟؟؟
حمید
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
استقلالی ها عادت دارن به شکر زیادی خوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر