فهرست
احتمال کری‌ در سپاهان-پرسپولیس: اگر منوچهری 4 نشان دهد...
احتمال کری‌ در سپاهان-پرسپولیس: اگر منوچهری 4 نشان دهد...

احتمال کری‌ در سپاهان-پرسپولیس: اگر منوچهری 4 نشان دهد...

آی اسپورت- مهاجم جدید سپاهان می تواند باعث ایجاد یک جنجال دیگر شود.امین منوچهری مهاجم سابق استقلال اگرچه مدت کوتاهی در این تیم بازی کرد اما همواره استقلالی بودنش را علنی کرده است. او که به تازگی به سپاهان پیوسته، در گذشته سابقه کری خوانی های متعدد برای پرسپولیسی ها را هم داشته. منوچهری در آخرین مسابقه ای که دروازه پرسپولیس را باز کرد، پیراهن راه آهن برتن داشت. او در بازی برگشت سال گذشته بعد از گلزنی به پرسپولیس عدد 4 نشان داد و جنجال آفرید. فردا او با پیراهن سپاهان مقابل پرسپولیس قرار می گیرد. منوچهری که به نظر می رسد نمی تواند جلوی شادی اش را بگیرد، شاید اگر فردا باز هم به پرسپولیس گل بزند، عدد 4 نشان دهد و آنوقت جنجال بزرگی به راه می افتد. با توجه به حاشیه هایی که برای محمدرضا خلعتبری از قبل از بازی بزرگ هفته نوزدهم به راه افتاده و پرسپولیسی ها او را تهدید به فحاشی کرده اند، به نظر می رسد اگر منوچهری هم خواسته اش را محقق کند و عدد 4 نشان دهد، باید شاهد حوادث ویژه تری باشیم.
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-01 14:22:13
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
دربی هشتم : پرسپولیس 4-1 استقلال ... 4 متعلق به پرسپولیسه و 4 استقلالی ها جعلی است چون وسط 4 دربی یه بازی مساوی شده ... اگه استقلالی ها می گن دربی 72 به خاطر دوستانه بودن حساب نیست چرا 3 بردی که در دربی های دوستانه بدست آوردن رو حساب می کنن؟؟؟
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
چهار جعلی و فوتوشاپیه. هرگز 4 دربی پیاپی نبودن. مهم اینه که پرسپولیس دربی هشتم 4 گل به استقلال زده
حسین
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۵
اون چیزی که جعلی و کاذبه افتخارات فان تیم شماست... داشتن لژیونر! ، ۹دقیقه۸نفره۷تا کرنر!! ، داشتن بهترین بازیکن سال آسیا!!! و یه برد پرگل مقابل پرافتخارترین تیم ایران...
برین دو تا جام آسیایی بگیرید ، یا حداقل در لیگ برتر و جام حذفی از استقلال کم افتخارتر نباشید و بعد کری بخونید
علی
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۸
بعضیا دوست دارن فحش بخورن
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۸
استقلال ۲ بار لنگ رو چوبله کرده, دربی های ۳و۴و۵و۶ هم لنگ ۴بار باخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر