فهرست
رونمایی از فیلم کشف‌شده دربی 6تایی؛ 30 روز دیگر
رونمایی از فیلم کشف‌شده دربی 6تایی؛ 30 روز دیگر

رونمایی از فیلم کشف‌شده دربی 6تایی؛ 30 روز دیگر

آی اسپورت- «فیلم یکی از 6گل داربی معروف پیدا شد.» این خبری است که روزنامه هواداری پرسپولیس دیروز بر روی جلد برده بود.
ماجرای داربی 6تایی و نبودن هیچ فیلمی از آن مسابقه، سال‌هاست که به سوژه‌ای برای بحث و کل‌کل میان هواداران دو تیم بدل شده است. روزنامه پیروزی دیروز این خبر را به نقل از «پیروزی‌آنلاین» به روی جلد برد و نکته جالب اینجاست که پیروزی‌آنلاین، سایتِ روزنامه پیروزی است و در واقع آنها خبر را از خودشان نقل کرده‌اند!
اما اصل خبر چیست؟ مهدی حدادپور، همکار باسابقه مطبوعاتی کسی است که این خبر را منتشر کرده و درباره صحت و سقم آن توضیح می‌دهد: «شاپور قریب تصاویری از این بازی برای فیلم ممل‌آمریکایی ضبط کرده بود اما بعدا ساموئل خاچیکیان در تدوین آنها را حذف و تصاویر بازی ایران-برمه را جایگزین کرد. حالا بعد از سال‌ها، یکی از دوستان من در آمریکا یک ویدئوی 11ثانیه‌ای از میان تصاویر حذف‌شده برای من فرستاده که مربوط به سومین گل همایون بهزادی در آن بازی است.»
حدادپور که این ویدئوی 11ثانیه‌ای را بارها دیده و اطمینان پیدا کرده که این گل مربوط به همان بازی تاریخی است، در این رابطه می‌گوید: «تصمیم داریم در مراسم چهلم مرحوم‌بهزادی از این فیلم و همچنین کتاب «سرطلایی» رونمایی کنیم. منتظر باشید.»


9411
  ۸  
آی اسپورت
2016-02-01 15:10:31
نظر دهید

۸ نظر
حسین
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۳
بیچاره ها 30ساله از بی افتخاری رنج میبرن و هرسال میگن پیدا شده... خب بشه! ، نکته اینه که استقلال‌ در آسیا ۲بار قهرمان و ۲بار نایب قهرمان شده و پرسپولیس هیچ! ، استقلال در جام حذفی ۶بار قهرمان شده و پرسپولیس ۵بار ، استقلال ۳بار قهرمان و۳بار نایب قهرمان لیگ برتر شده و پرسپولیس ۲بار. قهرمان و ۱بار نایب قهرمان.. ، و این یعنی در هر ۳جام استقلال پرافتخارتره ، پرسپولیسی ها سال هایت مشغول افتخارات کاذب خودشونن! داشتن لژیونر! ، ۹دقیقه۸نفره۷تا کرنر!! ، داشتن بهترین بازیکن سال آسیا!!! و یه برد پرگل مقابل پرافتخارترین تیم ایران...
سعید
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۵
رحمتی کسی که به تیم ملی پشت کرد
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۷
لنگیا با این کارا خودشونو مضحکه می,کنن,, از هر نظر پایین استقلالن,نه افتخار بین المللی دارن, نه افتخار سالم درست و حسابی
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
پی پی خخخ
Narges Maddah
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۸
بی افتخاری؟!!!
فراموش نکنید اگر فوتبال ایران در جهان شناخته شده به واسطه ی اسطوره های تیم پرسپولیس بوده چه در گذشته و چه در حال حاضر! بزرگانی که در فوتبال جهان بزرگی کردند.
کسانی که از زور شرم فیلم بازی رو نابود کردند. تنها به واسطه ی زدو بند نتایج بازی رو به نفع خود رقم زدن و به آن افتخار کردن. جای افتخار هم داره وقتی نه به دسته دو بلکه به دسته سه سقوط کنی و به زور خودت رو بالا بکشی بایدم افتخار کنی.
مردان سال آسیا از ایران: علی دایی. علی کریمی، کریم باقری. مهدی مهدوی کیا.خداداد عزیزی
آقای گل جهان: علی دایی
اکثر تحصیل کردگان فوتبال ایران از تیم پرسپولیس
حضور در تیم های درجه یک اروپا بازیکنان پرسپولیس
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۵۰
نرگس خانوم بدجوری توهم زدی, تمام دنیا فوتبال ایران رو با نام استقلال میشناسه, استقلال هیچوقت به دسته دو یا سه سقوط نکرد و خودتون هم خوب میدونین که اون کار لکه ی ننگیه که تا ابد رو پیشونی لنگیا می مونه, عوضش تیمتون ۵سال دسته ۳ تهران بود و جالب اینجاست که هیچوقت به رده بالاتر صعود تکرد, لنگ هیچ افتخار بین المللی نداره و عوضش استقلال با ۲ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی ابروی فوتبال ایرانه, در ضمن حرف از تحصیلکرده نزن که تو همه ی تیمها تحصیلکرده پیدا میشه
-
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۴
و دیگر هیچ...
90tv.ir/news/128742/گزارشی-از-تاریخ-قهرمانان-ایران؛-پرسپولیس-بهترین-تیم-تاریخ-سپاهان-برترین-تیم-لیگ-یک-آبی-در-صدر
پرسپولیسی 4 آتیشه
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۷
تیم ما پرافتخارترین تیم ایرانه:
داشتن لژیونر ، ۹دقیقه۸نفره۷تا کرنر ، داشتن بهترین بازیکن سال آسیا و یه برد پرگل مقابل استقلال در فینال جام جهانی حدود 62 سال قبل و پیدا شدن فیلم یکی از گلهای بهزادی!!!! معرفی اسطوره به فوتبال ایران: شیث رضایی و ...، باخت 5-0جلوی تیمای عربی، نداشتن قهرمانی اسیا! قهرمانی لیگ جلوی سپاهان و تساوی جلوی استقلال در دقیقه 98!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر