فهرست
مصاحبه جالب مسی با بازیکنان لاماسیا
مصاحبه جالب مسی با بازیکنان لاماسیا

مصاحبه جالب مسی با بازیکنان لاماسیا

آی اسپورت- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا مصاحبه ای با کاپیتان های لاماسیا، آمادمی فوتبال بارسا، انجام داده است. در زیر این مصاحبه را می خوانید.
- سلام‌ لئو،اسم من پائو هستش من کاپیتان تیم زیر ۱۰ سال هستم و می خوام از طرف کل تیم بگم که اونها می خوان که این افتخار رو‌ همینطور‌ که من دارم داشته باشن‌ و شما رو‌ملاقات کنند (مسی می خنده)،امروز من دوست دارم ازتون دوتا سوال بپرسم. اول اینکه این همه توپ طلا رو کجا نگه می داری؟ و دوم‌ این که:چه کسی بهت نشون داد که چه جوری فوتبال بازی کنی؟
مسی: اول از همه سلام به تو و‌ تیمت و حتما اگه تیمت شانسشو‌ داشتن میتونن بیان و‌ منو ببینند. توپ طلا ها رو تو خونه نگه می دارم،اونجا براشون اتاق دارم و اینو کنار اون چهارتا می ذارم. درباره سوال دوم راستش نمی دونم. من وقتی که خیلی کوچیک بودم فوتبالو با کوبیدن توپ به در و‌ دیوار شروع کردم و‌ همچنین من از خانواده ای فوتبال دوست هستم، من یه برادر بزرگتر از خودم‌ داشتم که فوتبال بازی‌ می کرد ولی خودم یاد گرفتم بعدشم به یه تیم رفتم و چیزای جدید یاد گرفتم ولی از بچگی دوست داشتم.
- سلام لئو،اسم من پائلو لوپز و کاپیتان تیم زیر ۱۲ ساله ها هستم. برای من و‌ تیمم این یک‌ افتخاره که بازی شما‌ رو ببینم. منم می خوام دو تا سوال بپرسم. اول اینکه آیا برات سخت بود که دوستات و خانوادت رو‌ ترک‌ کنی؟ و‌ دوم اینکه وقتی کوچیک بودی آیا می دونستی که یه روزی قراره بهترین بازیکن جهان بشی؟
مسی: راستش آره، یه تغییر بزرگ‌ بود.من چیز های زیادی رو‌ ترک‌ کردم. من مثل بقیه بچه های لاماسیا خیلی شانس این رو نداشتم که برم و خانوادم رو ببینم، من اونا رو‌ سالی یک یا دوبار می دیدم و راستش خیلی سخت بود. وقتی کوچیک‌ بودم رویای این رو داشتم‌ که‌ به تیم اول راه پیدا کنم و بازیکن حرفه ای بشم ولی هیچ وقت فکر نمی کردم این همه اتفاق بیوفته.
- سلام لئو،اسم من آلکس ریکو یکی از بازیکنان تیم زیر ۱۶‌ ساله ها هستم و من و تیمم خیلی خوشحالیم که شما پنجمین توپ طلا رو بردید. سوال من اینه که برای جوانانی که می خوان فوتبال بازی کنن چه نصیحتی داری؟ بعدی این که چه خاطره ای از دورانت تو‌ لاماسیا داری؟
مسی: من دوست ندارم نصیحت کنم ولی اگه مجبور باشم باید بگم‌ که از همه ی شرایط و دقایقی که تو‌ی بارسلونا داری استفاده کن. تو شانس اینو‌ داشتی که در باشگاهی باشی که نه تنها می تونه در فوتبال بهت فرصت بده بلکه در زندگی‌ هم‌ می تونه این‌ کارو انجام‌ بده. شانس مطالعه، بزرگ شدن و تحصیلات عالی. به نظر من مهمترین چیز اینه که از همه  فرصت ها استفاده کنی بعد از فوتبالت لذت ببری و تا اونجایی که می شه حرفه ای بشی، نه چیز دیگه ای. درباره سوال دوم خب من زیاد تو لاماسیا نمی خوابیدم‌ چون پیش‌ پدرم بودم، ولی من قبلا به مدرسه ای که شما می رید، می رفتم و بعد از ظهر هم برای تمرینات برمی گشتم. من خاطرات خیلی خوب زیادی از اون بعد از ظهر ها با پسر بچه هایی که مثل من از خانوادشون دور بودن، داشتم و همین طور رویای رسیدن به تیم اول، در حقیقت آن زمان ها بهترین بودند.
- سلام لئو،اسم من آماوو کومز هست و‌ کاپیتان تیم زیر ۱۶ ساله ها هستم و خیلی خوشحالیم که توپ طلای پنجمت رو بردی و‌ امیدواریم باز هم بری. من می خواستم‌ بدونم بعد از بردن این همه جام‌ با بارسا چطوری این همه با انگیزه هستی؟ خب آیا سبک بازی بارسا باعث شده که این همه پیشرفت کنی و چیزی که الان هستی بشی؟
مسی: خب من دوست دارم بیشتر ببرم، من همیشه می گم وقتی که فصل شروع می شه ما همه تو‌ یه گروه خودمونو‌ موظف می کنیم که همه  جام ها‌ رو ببریم اون هم به خاطر شرایطی که داریم. من همیشه می خوام‌ فوتبالم رو‌ اینجا با جام ها تموم کنم، هرچه بیشتر بهتر. بله بدون شک، فلسفه ی باشگاه و بازیکنانی که بارسا اونها رو پرورش داده باعث شده‌ من به اینجا برسم.
- سلام اسم من خوانما گارسیاست و‌ کاپیتان تیم زیر ۱۹ ساله ها هستم و‌ می خوام بگم که من و‌ تیمم برای اینکه پنج‌ توپ طلا بردی بهت افتخار می کنیم و امیدواریم سال های زیادی اینجا بمونی. چه حسی داری وقتی می شنوی که احتمالا تو بهترین بازیکن‌ تاریخ هستی؟ چه حسی‌ داری که بیشترین تعداد توپ طلا رو‌ داری؟
مسی: راستش شنیدن این واقعا حس خوبیه و باعث می شه افتخار کنم ولی سعی می کنم به ابن ها فکر نکنم و تمرکزم روی فوتبال باشه. همون طور که گفتم این خیلی دوست داشتنیه که این جوایز رو کسب کنی ولی الان این جوایز مثل توپ طلا به تاریخ پیوست و‌ من به این فکر می کنم که این فصل چه طور می تونیم‌ کار های گذشته رو‌ تکرار کنم. فلسفه و هدف باشگاه اینه که همه چیز رو ببرى و من تلاش می کنم تا به تیمم کمک کنم و چه بهتر با جام هاى بیشتر کارم رو تموم کنم.کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-02-01 16:32:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر