فهرست
سیدجلال: اگر می‌توانند یکی مثل کی‌روش بیاورند / باید از مربیان ایرانی حمایت کنیم
سیدجلال: اگر می‌توانند یکی مثل کی‌روش بیاورند / باید از مربیان ایرانی حمایت کنیم

سیدجلال: اگر می‌توانند یکی مثل کی‌روش بیاورند / باید از مربیان ایرانی حمایت کنیم

آی اسپورت- مدت‌هاست جلال حسینی را در میادین ندیده‌ایم. یک مصدومیت سنگین در نیم‌فصل اول، هفته‌های متوالی است مدافع ملی‌پوش را از میادین دور نگه داشته است. حالا که بازی سیّد را نمی‌بینیم، بد نیست لااقل حرف‌های او را بخوانیم. به نقل از روزنامه همشهری ورزشی.می‌گویند از لیگ چین پیشنهاد داری، درست است؟
بله، همین‌طور است. من هم از چین پیشنهاد دارم، هم از تایلند.
 

پس قرار است از نفت تهران جدا شوی؟
در مورد این پیشنهادها هنوز به نتیجه خاصی نرسیده‌ام. چند وقت پیش از تیم‌های لیگ‌برتری هم پیشنهاد داشتم، ولی تصمیم گرفتم کارم را با نفت ادامه دهم. راستش را بخواهید در این مدت درگیر بهبود مصدومیتم بودم. نمی‌دانم در مورد این پیشنهادها باید چه تصمیمی بگیرم. باید چند روز در مورد این پیشنهادها فکر کنم.
 

بعد از حذف تیم امید اظهارنظرهای مختلفی در این مورد مطرح شد.
من معتقدم بازیکنان و کادر فنی نهایت زحمت خود را کشیدند و باید از آقای کاشانی بابت امکانات خوبی که فراهم کرد تشکر کنیم. تمام بچه‌های ما با قلبشان بازی کردند و مربیان هم زحمت کشیدند. ما چه چیزی به تیم امید دادیم که از آنها رفتن به المپیک را بخواهیم. در بحث برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری، امکانات و... مشکل داریم و این موضوع سال‌هاست که فوتبال ایران را آزار می‌دهد. توقعات ما باید در حد امکانات و سرمایه‌گذاری‌مان باشد.
 

بحث فساد در فوتبال هم حسابی سروصدا کرده است. در این مورد چه نظری داری؟
متأسفانه بعضی‌ها می‌خواهند اسم فوتبال را خراب کنند و فوتبالی‌ها بابت این اتفاقات قلبشان درد می‌گیرد. خیلی از فوتبالی‌ها از بهترین لحظات زندگی خودشان عبور کردند و وقتی این چیزها مطرح می‌شود ما ناراحت می‌شویم. فقط می‌خواهم بگویم که متأسفانه فوتبال ایران دست فوتبالی‌ها نیست.
 

در این چند روز در مورد حمایت از مربیان ایرانی و خارجی مسائل زیادی مطرح شد. فکر می‌کنی حامیان کی‌روش در رسانه‌ها یا کارشناسانی که طرفدار او هستند، در مورد این مربی حمایت کورکورانه دارند؟
فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. اگر می‌توانند بروند و 10مربی مثل کی‌روش را بیاورند. اصلا بروند یک مربی مثل او را بیاورند، چون حضور چنین مربیانی به سود فوتبال ایران است. کی‌روش برای دفاع از فوتبال کار می‌کند و او به‌خاطر بازیکنان ایرانی و فوتبال ایران با تمام وجود تلاش کرده است. این مربی به خیلی‌ها یاد داد که باید جنگید و عملکرد او قابل ستایش است.
 

ولی برخی معتقدند از مربیان ایرانی حمایت نمی‌شود.
مربیان ایرانی هم باید حمایت شوند، چون در فوتبال ایران واقعا مربیان خوبی داریم. شما می‌بینید که قطر با هر روشی اسطوره‌های دیگر کشورها، مثل ژاوی را به کشور خودش می‌آورد، ولی ما اینجا از اسطوره‌های خودمان مثل دایی، مهدوی‌کیا، کریمی و... استفاده نمی‌کنیم. آنها باید در مورد مشکلات فوتبال ایران حرف بزنند، ولی متأسفانه این اتفاق نمی‌افتد.
 


9411
     
آی اسپورت
2016-02-01 16:51:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر