فهرست
همه طلسم‌های استقلال مقابل ذوب‌آهن:‌ عدد «4» در میان است!
همه طلسم‌های استقلال مقابل ذوب‌آهن:‌ عدد «4» در میان است!

همه طلسم‌های استقلال مقابل ذوب‌آهن:‌ عدد «4» در میان است!

آی‌اسپورت- مهم‌ترین مشکل استقلال برای دیدار فردا مقابل ذوب‌آهن‏، طلسم‌هایی است که گریبان این تیم را گرفته. شسکت ناپذیری یحیی مقابل مظلومی، یحیی مقابل استقلال، ذوب‌آهن مقابل استقلال و تنها باختِ فصل. این نکات را بررسی می‌کنیم.

تنها شکست فصلاستقلال تنها تیمی است که در این فصل فقط یک بار طعم شکست را چشیده. تنها باخت آبی‌ها در سومین دیدار فصل و مقابل ذوب‌آهن اتفاق افتاد. 
استقلال با 28 گل زده بیش از هر تیمی در لیگ پانزدهم گل زده. ذوب‌آهن هم با فقط هشت گل خورده دومین خط دفاعی برتر لیگ را در اختیار دارد. جالب است که استقلال در دور رفت هم نتوانست دروازه این تیم را باز کند.

یحیی 4-0 استقلالیحیی گل‌محمدی در هفت دیداری که به عنوان سرمربی مقابل استقلال قرار گرفت، هنوز طعم شکست را نچشیده. گل‌محمدی چهار بار با تیم‌های نفت‏، ذوب‌آهن (سه بار) موفق به شکست استقلال شد و سه دیدار دیگر را هم با نتیجه تساوی به پایان برد.
پرسپولیس0 استقلال0
نفت تهران 1 استقلال1 نفت تهران 1 استقلال0 ذوب آهن 2 استقلال 1 ذوب آهن 2 استقلال2(در ضربات پنالتی5-2) ذوب آهن 1 استقلال1 ذوب آهن 2 استقلال0


4 سال شکست‌ناپذیری مقابل استقلالآخرین برد استقلال تهران برابر ذوب‌آهن در لیگ برتر به دهم مرداد 91 بازمی‌گردد. به روزی که آبی‌های پایتخت در هفته سوم لیگ دوازدهم سبزپوشان اصفهانی را با تک گل امین منوچهری در ورزشگاه آزادی شکست دادند. بعد از آن دو تیم تا به امروز 6مرتبه دیگر در لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن سه تساوی و سه برد برای ذوب‌آهن بوده است.
ذوب آهن 0-0 استقلال
استقلال 1-1 ذوب آهن
ذوب آهن 2-0 استقلال
ذوب آهن 1-1 استقلال
استقلال 1-2 ذوب آهن
استقلال 0-2 ذوب آهن


شکست ناپذیر یحیی مقابل مظلومییحیی گل‌محمدی هنوز شکستی را مقابل پرویز مظلومی تجربه نکرده. یحیی در طول مربیگری‌اش در صبای قم، پرسپولیس، نفت تهران و ذوب‌آهن هیچ گاه دیداری را به پرویز مظلومی واگذار نکرده.
     
آی اسپورت
2016-02-01 18:26:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر