فهرست
خلعتبری: هواداران واقعی پرسپولیس به من احترام می‌گذارند
خلعتبری: هواداران واقعی پرسپولیس به من احترام می‌گذارند

خلعتبری: هواداران واقعی پرسپولیس به من احترام می‌گذارند

آی اسپورت- خلعتبری با این موضوع که هواداران پرسپولیس او را در صفحات مجازی تهدید کرده‌اند تلاش می‌کند منطقی برخورد کند. البته همه خلعتبری را می‌شناسند اما خلعتبری تلاش می‌کند تا با حرفهایش جو بازی فردا را کمی آرام کند:«به هر حال آنها هوادار تیمشان هستند و دلیلی ندارد که از این موضوع ناراحت باشم.شاید از این ناراحت هستند که چرا وقتی به پرسپولیس گل زدم خوشحالی کردم و شاید هم این مسائل از جاهای دیگر نشات می گیرد.آنها وقتی از پرسپولیس رفتم برخی مسائل را مطرح کردند که من برای پول جدا شدم در صورتی که هواداران واقعی پرسپولیس می دانند چه اتفاقاتی افتاد و چرا جدا شدم.آنها همیشه برای من قابل احترام هستند.
دلیلی ندارد از تهدید هواداران پرسپولیس بترسم و این بازی هم مثل بازی های دیگر است.من قبلا هم در این ورزشگاه مقابل استقلال و پرسپولیس بازی کرده‌ام و بدون هیچ استرسی مقابل پرسپولیس بازی خواهم کرد.همیشه یاد گرفتم برای تیمی که بازی می کنم تعصب داشه باشم.من ۶ سال در ذوب‌آهن بودم اما وقتی به این تیم گل زدم خوشحالی کردم و این نشان می دهد همیشه به پیراهن تیمی که بر تن می کنم تعصب دارم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-01 19:48:16
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۱
اگه پرسپولیس نبود خلعتبری در لیگ جعلی خلیج ع ر ب ی بازی می کرد و دیگه هیچ وقت نمی تونست به ایران برگرده................ خلعتبری نمک پرسپولیس را خورد اما نمک دان شکست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر