فهرست
تحلیل آمار گلزنی کریس رونالدو / 30 گل در 28 بازی
تحلیل آمار گلزنی کریس رونالدو / 30 گل در 28 بازی

تحلیل آمار گلزنی کریس رونالدو / 30 گل در 28 بازی

آی اسپورت- کریس رونالدو بهترین فصلش را در رئال مادرید سپری نمی کند اما آمار و ارقام او تا این‌جای فصل داستان دیگری را روایت می کنند و می توانند انتقادات از ستاره پرتغالی را کم کنند. رونالدو در حال حاضر با 19 گل و درکنار لوییس سوارز در صدر جدول گلزنان این فصل لالیگا قرار دارد.
با اینکه ستاره پرتغالی برخلاف انتظاری که از او می رود نتوانسته میانگین یک گل را در این فصل لالیگا به ثبت برساند اما او خیلی هم از این آمار دور نیست. اگر 11 گل او در لیگ قهرمانان اروپا را به آمار گلهای لالیگایی رونالدو اضافه کنیم او توانسته در مجموع 30 گل در تمامی 28 بازی این فصل به ثمر برساند که میانگین گل بیشتر از 1 را برای او نمایش می‌دهد.
هت‌تریک دیشب رونالدو برابر اسپانیول علاوه بر اینکه او را در کنار لوییس سوارز قرار داد و امیدها را برای کسب عنوان ال پی چی چی زنده کرد، باعث آشتی میان او و هواداران رئال مادرید شد . بعد از گرفتن یک پنالتی و گل کردن آن، گل دوم رونالدو قطعا دیدنی‌ترین گل او تا به این‌جای فصل بوده است. او دو بازیکن حریف را از پیش رو برداشت و بعد ضربه تماشایی‌اش را با پای چب شلیک کرد و باعث شد هواداران رئال از روی صندلی‌هایشان کنده شوند.

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-01 23:28:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر