فهرست
درخواست لواندوفسکی از بایرنی‌ها: باید مبارزه کنیم
درخواست لواندوفسکی از بایرنی‌ها: باید مبارزه کنیم

درخواست لواندوفسکی از بایرنی‌ها: باید مبارزه کنیم

آی اسپورت- روبرت لواندوفسسکی که در بازی شنبه برابرهوفنهایم هر 2 گل تیمش را به ثمر رساند اعلام کرد از اینکه توانسته در این بازی دبل کند بسیار خوشحال و راضی است. لواندوفسکی که تا اینجای فصل آمار درخشانی در گلزنی داشته در گفتگویی درباره مسائل مختلف تیم بایرن مونیخ صحبت کرده است. او ابتدا درباره کلید موفقیت برابر هوفنهایم چنین گفت: "بازی مهمی برای ما بود و من از اینکه توانستم 2گل بزنم بسیار خوشحال و راضی هستم. ما باید برای پیروزی می جنگیدیم.ما خیلی خوب بازی کردیم و دو گل به ثمررساندیم."
لواندوفسکی با 2 گلی که برابر هوفنهایم به ثمررساند به آمار 19 گل در این فصل رسید که این آمار برای او در پایان فصل قبل 17 گل بود. در این باره او گفت: "من همیشه می خواهم همه توانم را بکار بگیرم. هر کسی از مهاجم انتظار دارد که گلزنی کند و من همیشه می خواهم در بازی ها گلزنی کنم. همچنین من می خواهم برای بردن بازی به تیمم کنم. من می دانم که گلهای من به این مسئله کمک می کند اما من همچنان به سختی برای تیم تلاش می کنم." باواریایی ها با اینکه در این بازی 29 شوت به سمت دروازه حریف داشتند اما فقط 2 بار موفق به گلزنی شدند. لوا در این مورد به خبرنگاران گفت:" در این مقطع مهمترین مسئله گرفتن 3 امتیازدرهر بازی است.حالا ما میتوانیم تمرکز کردن را برای بازی بعدی شروع کنیم.ما میخواهیم خوب بازی کنیم و گل های بسیار به ثمربرسانیم اما گاهی اوقات کنترل کردن بازی مهم تر است."
لواندوفسکی در خصوص مصدومیت بواتنگ و خاوی مارتینز صحبت کرد: "همه ما می خواهیم همگام با یکدیگر و روبه جلو پیش برویم.ما باید بدون توجه به مشکلات بازی خودمان را انجام دهیم و شخصیت مان را نشان دهیم.مصدومیت های اخیر ژروم بواتنگ و خاوی مارتینز خبرهای خوبی برایمان نبودند اما ما باید تمرکزوتلاش خودمان را حفظ کنیم.از نظر تئوری ما 2 یا 3 بازیکن در اختیار داریم که می توانند در پست دفاع مرکزی جایگزین شوند مهمترین نکته این است که ما می دانیم که چطور بازی کنیم.من امیدوارم دفاع وسط هایی که در حال حاضر دراختیار داریم بتوانند روندخوبشان را حفظ کنند تا بتوانیم به پیروزی ها ادامه دهیم."
     
آی اسپورت
2016-02-01 23:56:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر