فهرست
اتفاقات لیگ یک عجیب و غریب ایران؛ ماجرای گل‌های بودار چه بود؟
اتفاقات لیگ یک عجیب و غریب ایران؛ ماجرای گل‌های بودار چه بود؟

اتفاقات لیگ یک عجیب و غریب ایران؛ ماجرای گل‌های بودار چه بود؟

آی اسپورت- در آخرین دقایق برنامه نود این هفته ویدئو‌یی کوتاه از گل‌های عجیب  دیدار هفته بیست و دوم لیگ یک میان نساجی و نفت آبادان پخش شد. دیدار ریشه‌ای‌ترین تیم‌های لیگ یک در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که در واقع جنگ نادر دست نشان با تیم سابقش بود با نتیجه جالب 1 - 4 به سود نفت آبادان به پایان رسید. نتیجه پایانی این بازی با توجه به آمارهای قبلی، سنگین‌ترین شکست حداقل پانزده سال اخیر نساجی در زمین خودی محسوب می‌شود. جدا از نتیجه عجیب پایانی، گل‌های بسیار مشکوک این بازی باعث شد تا شائبه‌های زیادی پیرامون این بازی به‌وجود بیاید و بسیاری از هواداران نساجی نسبت به چند بازیکن تیمشان که قبلا در تیم‌های نادر دست نشان سابقه فعالیت داشتند، موضع پیدا کنند.

از بین این بازیکنان، نقش عیسی پرتو و سعید ابراهیم‌پور که مدافع آخر و دروازه‌بان نساجی در آن بازی بودند بیشتر از بقیه بود. این دو بازیکن به طرز عجیبی در تمامی گل‌های دریافتی نقش داشتند که البته سهم پرتو در گل‌های نفت بیشتر از دروازه‌بان نساجی بود. با نتیجه این بازی، نادر دست نشان که بار دیگر با تیم‌هایش به مصاف نساجی می‌رفت، موفق شد روند شکست ناپذیری‌اش در برابر نساجی را حفظ کنند تا هواداران نساجی با اتفاقات این بازی به طبیعی‌بودن این موفقیت‌ها شک کنند، چراکه در بازی‌های قبلی دست‌نشان برابر نساجی هم حرف‌و‌حدیث‌های زیادی بعد از بازی‌ها به‌وجود می‌آمد. البته این را هم باید گفت دست‌نشان بعد از اضافه شدن به صنعت نفت، به‌جز همین برد برابر نساجی و یک تساوی خانگی، بقیه بازی‌هایش را در برابر تیم‌های دیگر شکست خورد تا شکست فنی نساجی در دیدار هفته بیست و دوم هم زیر سوال برود.

اتفاقات عجیب و غریب بازی نساجی برابر نفت آبادان که حتی در مازندران پخش زنده تلویزیونی هم نشد باعث شد تا سید کوروش موسوی، سرمربی نساجی، با دلی پر از نساجی استعفا کند. موسوی بعد از این بازی در مصاحبه‌اش گفت: "چیزهای ناگفته ای هست که من باید در دلم با خودم به گور ببرم و نمی‌توانم آن‌ها را مطرح کنم. شخصیتشم اجازه نمی‌دهد که مطرح کنم و در شان خود نمی‌بینم. این باخت کاملا و قویا به خودم مربوط می‌شود و می‌پذیرم و جوابگوی این شکست سنگین و تلخ که جزو خاطرات تلخ زندگی‌ام است، هستم." البته مدیرعامل نساجی با استعفای موسوی موافقت نکرد تا این مربی خوش اخلاق اهوازی که فصل قبل با فولاد نوین به لیگ برتر صعود کرده‌بود باز هم در نساجی ماندنی شود. مشکلات غیر فنی نساجی و حاشیه‌های این باشگاه قدیمی در این روزها آن‌قدر زیاد است که نساجی با شکست‌های پیاپی عملا شانس صعود به لیگ برتر در این فصل را هم از دست داد تا برای بیست و سومین سال باز هم در لیگ یک ماندنی شود. با اتفاقات عجیب بازی نفت آبادان و باخت‌های بعدی نساجی، حالا مهدی پرهام، مالک این تیم، تهدید به کناره‌گیری و واگذاری امتیاز تیمش کرد تا مشکلات نساجی برای ادامه مسابقات بیشتر از قبل هم شود.

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-02 13:57:55
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۰۴
نساجی سوراخه, بابل امسال آبروی فوتبال مازندران رو حفظ می کنه
Gatab City
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
اینا هیچ همین بازی دیروز سه تا پنالای واسه نساجی نگرفتن
Gatab City
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
نام و نام خانوادگی چرا اسمتو نمینویسی خجالت بکش منم بابلیم حالا بیام توهین کنم که چی بشه مثلا واقعا مازندران داره از این کارها ضربه میخوره مگه سعید ابراهیم پور بابلی نیست اون دست نشان مافیا لعنتی الکی خودشو قائم شهری می دونه واقعا که...
Gatab City
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۶
آی اسپورت همه میدونن باند دست نشان و خطیبی قویه ولی خدا جای حق نشسته
Gatab City
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۷
امسال با صعود بابل حسرت چن ساله مازندران تمام میشه و از شر دست نشان و باندش راحت میشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر