فهرست

پشت پرده خط خوردن برهانی: دستور از بالا بود

آی اسپورت - غیرقابل پیش بینی هم نبود که آرش برهانی به واسطه آن اخباری که طی روزهای گذشته به گوش می‌رسید از لیست استقلال برای بازی با ذوب‌آهن حذف شود. برهانی به همراه وحید طالب‌لو دو بازیکنی بودند که از مراجعه به باشگاه برای دریافت 20 درصد از باقی مطالبات خود خودداری کرده بودند.
این رفتار در واقع نوعی اعتراض به سیاست‌گذاری‌های باشگاه در قبال بازیکنان به شمار می‌رفت، گرچه گفته می‌شد برهانی و طالب‌لو به دلیل بیماری یا مسافرت راهی باشگاه نشدند اما حقیقت چیزی دیگری است که در روزهای گذشته به طور کامل به آن پرداخته شد. موضوع تازه اما واکاوی ریشه‌ها و دلایل اصلی حذف آرش برهانی از لیست بازی با ذوب‌آهن است. پرسشی که ذهن را در بر می‌گیرد این است که اکنون از استقلالی‌ها بپرسیم برهانی را چه کسی خط زده است؟
آیا او به دستور افشارزاده از لیست بازی با ذوب‌آهن کنار گذاشته شده یا خود مظلومی به دلایل فنی اقدام به چنین کاری کرده است؟ بدون شک گزینه اول محتمل‌تر به نظر می‌رسد به این دلیل که برهانی در بازی‌های تدارکاتی استقلال به میدان رفت و در بازی‌ هفته‌های اخیر نیز مدد آبی‌ها بود، مضاف بر آن تجربه شماره 9 در دیداری که از اهمیت بسیاری برخوردار است، می‌توانست به استقلال کمک قابل توجهی کند اما ظاهرا امتناع برهانی از حضور در باشگاه استقلال و گرفتن آن چک‌های 20 درصدی موجب شده که وی به نوعی در لیست سیاه استقلال قرار بگیرد و شاید حتی در بازی‌های آتی نیز از وجودش استفاده نشود. چندان دور از واقعیت نیست که تصور کنیم باشگاه‌نشین‌ها سناریوی حذف برهانی را چیده و به مظلومی گفته باشند که این بازیکن را از لیست استقلال خط بزند تا شاید تیم با آرامش بیشتری راهی اصفهان شود.


منبع: ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2016-02-02 09:26:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر