فهرست
عجیب اما واقعی: انتقاد افشارزاده از قدرت ویژه اصفهان  در فوتبال
عجیب اما واقعی: انتقاد افشارزاده از قدرت ویژه اصفهان در فوتبال

عجیب اما واقعی: انتقاد افشارزاده از قدرت ویژه اصفهان در فوتبال

آی اسپورت - دیگر این مدلی را ندیده بودیم که یک مدیر فوتبالی اصفهانی از قدرت ویژه اصفهانی ها در فوتبال کشورمان انتقاد کند. اما بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال توانسته چنین کاری انجام دهد.
او به بهانه محرومیت حنیف عمران زاده در بازی امروز استقلال و ذوب آهن، حرفهای عجیبی به سایت باشگاه استقلال زده و گفته:"  سوال ما اینجاست که اگر حریف ما یک تیم اصفهانی نبود باز هم بازیکن ما را محروم می کردند؟ در اینجا حق 20 میلیون هوادار به خاطر یک اعتراض تضییع شده است. من از این به بعد مقابل این رفتارهای ناعادلانه سکوت نمی کنم و از حقوق هواداران استقلال دفاع می کنم. واقعا نمی دانم در این فوتبال چه خبر است ؟ در حال حاضر باشگاه استقلال منتظر پاسخگویی مراجع ذی صلاح و آقای کفشیان در این رابطه است. هواداران استقلال منتظر پاسخ فدراسیون و کمیته انضباطی هستند که چرا باید در استانه بازی حساس این تیم ، بازیکن تیم محبوبشان پس از فحاشی 90 دقیقه ای تماشاگران تیم حریف به وی ، فقط به دلیل اعتراض به رییس کمیته انضباطی محروم شود و حتی حق اعتراض نیز ندارد ؟


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-02 12:29:59
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳
ربطی به اصفهان نداره، کمیته انضباطی حامی پرسپولیسه
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۵۱
حنیف 3 اخطاره هست، محرومیت حنیف ناعادلانه هست ولی ربطی به اصفهانی ها نداره، حنیف به ناحق مقابل استقلال اهواز محروم شده
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۳
این یارویی که گفته کمیته انضباطی حامی پرسپولیسه خیلی پرته. خیلی خیلی پرته. برای اولین بار یه مدیر عامل شما حرف درستی زده شما دیگه خرابش نکن.
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
حرف از عدالت اونم از استقلالی ها .... شوخی می کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر