فهرست
پروین: هواداران هوای خلعتبری را داشته باشند/ هوا سرد است وگرنه می‌رفتم ورزشگاه!
پروین: هواداران هوای خلعتبری را داشته باشند/ هوا سرد است وگرنه می‌رفتم ورزشگاه!

پروین: هواداران هوای خلعتبری را داشته باشند/ هوا سرد است وگرنه می‌رفتم ورزشگاه!

آی اسپورت- علی پروین در مقام یک پیشکسوت هنوز پیگیر اوضاع و احوال پرسپولیس است و تمام مسائل روز را در این تیم دنبال می‌کند. گفت‌وگوی او را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


 
پرسپولیس امروز در دیداری حساس به مصاف تیم سپاهان خواهد رفت؛ نظرتان چیست؟
بازی با سپاهان مسابقه سختی خواهد بود ولی پرسپولیس هم خیلی خوب نتیجه گرفته و برای کسب پیروزی، مقابل این تیم ظاهر خواهد شد. البته این حرفم چیزی از ارزش‌های تیم سپاهان کم نمی‌کند. جفت تیم‌ها خوب هستند و ان‌شاءالله بازی خوبی را شاهد خواهیم بود که البته درنهایت امیدوارم پرسپولیس یک برد دلچسب را به دست بیاورد.
 


شما هم به ورزشگاه می‌روید؟
به دلیل اینکه یک مقدار سرمایی هستم و این روزها هوا سرد است به استادیوم نمی‌روم ولی اگر یک مقدار هوا گرم‌تر بود، حتما به استادیوم می‌رفتم.
 


هواداران پرسپولیس از خوشحالی خلعتبری بعد از گلزنی در بازی رفت ناراحت هستند؛ چراکه معتقدند او در مقطعی پیراهن پرسپولیس را بر تن داشته و نباید آن‌طور بعد از گلزنی خوشحالی می‌کرد. حتی در فضای مجازی اعلام کرده‌اند استادیوم را برایش جهنم خواهند کرد.
خب طبیعی است. خلعتبری الان بازیکن سپاهان است و اگر بعد از گلزنی خوشحالی کند ایرادی ندارد.
 


ولی هواداران از خلعتبری ناراحت هستند.
نه بابا... هواداران همیشه نشان داده‌اند هوای همه پرسپولیسی‌ها را دارند؛ چه بازیکنان فعلی تیم باشند، چه آنهایی که الان از این تیم رفته‌اند و چه پیشکسوتان. در مورد خلعتبری هم همین‌طور خواهد بود و هیچ اتفاقی برای او نمی‌افتد.
 


گویا جلسه‌ای با طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس داشته‌اید.
نه، فقط در مراسم ختم مرحوم همایون‌خان بهزادی او را دیدم.
 


اما گفته‌اند که طاهری در مورد جشن 50سالگی پرسپولیس و عدم حضورتان در این مراسم با شما صحبت کرده است.
در مورد جشن 50سالگی پرسپولیس آنها (برگزارکنندگان مراسم جشن 50سالگی پرسپولیس) یک کارهایی کرده‌اند اما اینکه آیا قراردادی با آقای طاهری امضا کردند یا نه، نمی‌دانم. گویا در این زمینه یک بحث‌هایی وجود دارد.
 


شما به جشن 50سالگی پرسپولیس می‌روید؟
نه، من نمی‌روم.
 


گویا هنوز باورتان نمی‌شود که همایون بهزادی فوت کرده و درگیر ماجرای آن هستید.
واقعا باورم نمی‌شود همایون‌خان از بین ما رفته است! خاطرات خیلی خوبی با او داشتم. سال‌ها در کنارش بازی کرده بودم. یک آدم باگذشت و دلسوز بود. در جوانی‌ام هم خیلی من را نصیحت می‌کرد، آن موقع که کم‌کم داشتم علی پروین می‌شدم دائما با من صحبت می‌کرد و راهنمایی‌ام می‌کرد. خدا به پسر و همسرش صبر بدهد.
 
 
گویا در یک مصاحبه گفته بودید که برخی از مسئولان برای تشییع‌جنازه مرحوم همایون بهزادی حتی یک سر تا مجیدیه نیامده‌اند.
بازیکنان پرسپولیس برای تشییع‌جنازه همایون‌خان آمده بودند اما در مورد عدم حضور مسئولان من مصاحبه نکردم. به هر حال این‌طور مراسم به نوعی است که نباید به مسئول یا کسی بگویید بیاید، خودشان باید بدانند و بیایند. البته مراسم تشییع‌جنازه همایون‌خان آن‌قدر شلوغ بود که دقیقا متوجه نشدم چه کسانی آمده بودند یا چه کسانی غایب بودند.
 


حرف پایانی شما را می‌شنویم.
امیدوارم امروز بازی خوبی را از دو تیم پرسپولیس و سپاهان شاهد باشیم و هر تیمی که لیاقتش را داشت، موفق شود.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-02 15:35:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر