فهرست
مظلومی پس از تساوی فولادشهر: شاداب نبودیم
مظلومی پس از تساوی فولادشهر: شاداب نبودیم

مظلومی پس از تساوی فولادشهر: شاداب نبودیم

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری گفت: باید به تیم ذوب‌آهن و گل‌محمدی خسته نباشید بگویم. می‌دانستیم که پس از تعطیلی تیم ما شاداب نخواهد بود. در نیمه اول خوب بازی نکردیم، اما از عملکرد تیمم در نیمه دوم تا حدودی راضی‌ام و به اهدافی که مدنظر داشتیم، دست پیدا کردیم.در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند، ولی نتوانستند استفاده کنند. توقع می‌رفت که تیم ما بهتر بازی کند، اما پس از تعطیلات تیم‌ها شادابی لازم را ندارند. حداقل این مسئله برای تیم من صدق می‌کند. ما برای گرفتن سه امتیاز به زمین آمدیم، اما ذوب‌آهن در نیمه اول خوب بازی کرد و اجازه نداد برنامه‌های‌مان را اجرا کنیم.

 از عملکرد بازیکنان‌تان راضی بودید؟  همان‌طور که گفتم در نیمه اول آن چیزی که می‌خواستیم، نشد اما در بین دو نیمه با بچه‌ها در رختکن صحبت کردیم و اشتباهات نیمه اول را خنثی کردیم و حتی برای خودمان موقعیت ایجاد کردیم. توانایی بازیکنانم بالاتر از این است و امیدوارم که هفته‌های آینده شاداب‌تر بازی کنند. استقلال در صدر جدول است و مطمئناً به این روند می‌توانیم ادامه دهیم.

موقعیت‌های زیادی که ذوب‌آهن ایجاد کرد، اما مهدی رحمتی مانع گل خوردن استقلال شد: موقعیت‌های ذوب‌آهن آنچنان نبود. قطعاً رحمتی دروازه‌بان خوب ماست که این بار هم به خوبی عمل کرد. من گفتم که ذوب‌آهن موقعیت داشت اما ما هم در نیمه دوم موقعیت خوبی داشتیم و پیش خودم گفتم که ضربه روزبه چشمی گل شده است. باید گفت که ذوب‌آهن در اصفهان بازی خوبی را انجام می‌دهد، اما ما امروز صددرصد کامل آمادگی نداشتیم.

چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند؟ خیلی از تیم‌ها مدعی هستند، اما ما نیز تلاش می‌کنیم صدرنشینی را حفظ کنیم کار سختی را پیش‌بینی می‌کنم. درست است که ذوب‌آهن پایین ما قرار گرفته اما می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. تراکتورسازی هم 10 امتیاز با ما فاصله دارد می‌تواند یکی از مدعیان باشد.

 آیا مشکلات مالی تیم حل شده؟ مشکلات برطرف شده و با تلاش هیئت مدیره و باشگاه دیگر مشکلی وجود ندارد ما باید تمرکزمان را روی بازی‌های آینده بگذاریم چون به دلیل مشکلاتی که وجود داشت کمی بازیکنان ما به لحاظ فکری به همریخته بودند اکنون باید نگاهمان به آینده باشد و باشگاه هم تلاش می‌کند مشکلات را حل کند همانطور که تاکنون این مشکلات را حل کرده است.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-02 17:24:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر