فهرست
گل محمدی: نتیجه خوبی نگرفتیم
گل محمدی: نتیجه خوبی نگرفتیم

گل محمدی: نتیجه خوبی نگرفتیم

آی‌اسپورت- یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، گفت: ما امروز بازی خوبی انجام دادیم و شانس‌های زیادی برای رسیدن به گل داشتیم اما از نتیجه ناراحت هستم. این نتیجه چیزی نبود که برای آن زحمت کشیدیم. از نتیجه ناراحت هستم به این دلیل که بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل کردند اما نتوانستند از موقعیت‌هایی که به دست آمد به خوبی استفاده کنند. به نظرم استقلال هم در این بازی خوب بازی کرد و آنها در ضد حملات خطرناک عمل کردند اما ما باید از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم. بازیکنان ما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند و به نظرم این مسئله طبیعی بود چون از مسابقات فاصله گرفته بودند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به زمین ورزشگاه فولادشهر گفت: باید از مسئولان ورزشگاه فولادشهر تشکر کنم که زمین را به خوبی آماده کرده و شرایط خوبی در بازی وجود داشت. همچنین از سعید آذری تشکر می‌کنم که به عنوان مدیرعامل باشگاه زحمات زیادی را متقبل می‌شود. ما هم باید تلاش‌مان را بکنیم تا برای آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد عملکرد هاشم بیک‌زاده گفت: بیک‌زاده بازی خوبی انجام داد. او پس از اینکه مصدومیت سختی را پشت سرگذاشته بود به میدان رفت و از او راضی بودم. هاشم با آمادگی بیشتر می‌تواند در آینده به ذوب آهن کمک کند. خوشحالم که توانست فشار بازی را تحمل کند هر چند بازی بعدی او را در اختیار نداریم. او باید سعی کند هماهنگ‌تر شود و خودش را به سایر بازیکنان برساند.

گل محمدی درباره اینکه چرا حاضر به گفت‌وگو با دوربین تلویزیونی نشد، گفت: پس از پایان بازی پرویز مظلومی با اکراه جلوی دوربین قرار گرفت و گله داشت که چرا در این شرایط باید صحبت کند. من آنجا ایستاده بودم که مجری برنامه چند سوال پشت سرهم از مظلومی پرسید. من آمده بودم که به سوالات پاسخ دهم نه اینکه آنجا بایستم به نظرم مدیریت خوبی نشد.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-02 17:26:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر