فهرست
جلالی: آندو در تراکتور اخراج شد، محرومیتش در تیم من است
جلالی: آندو در تراکتور اخراج شد، محرومیتش در تیم من است

جلالی: آندو در تراکتور اخراج شد، محرومیتش در تیم من است

آی‌اسپورت- صحبت‌های مجید جلالی را پس از شکست مقابل پدیده می‌خوانید.× برخلاف حریف که آماده بود ما آماده نبودیم و با وجود چند روز تمرینی که داشتیم سایپای همیشگی نبودیم به همین دلیل باعث شد این بازی را ببازیم.

×قضاوت حیدری راضی کننده بود. صحنه خاصی وجود نداشت و من راضی بودم.

×اتفاق خاصی نیفتاد. ما خوشحال بودیم که او یک نیم فصل را با تیم ما بازی کرد و از یک تیم قطری پیشنهاد داشت به همین دلیل سایپا را ترک کرد.

× آندو به دلیل کارت قرمزی که فصل قبل داشت نتوانست بازی کند در حالی که قانون کارت قرمز  در همه جای دنیا یکسان است و جهانی است نمی‌دانم چرا ما باید ضربه بخوریم.


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-02 17:41:05
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۵۱
غرغرو
میرحامد
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۱۵
دیگه واقعا شورشو در آورده، یعنی چی قوانین فوتباله، والا متنفرم از لیگ ایران، تراختور حتی قهرمانم بشه جذابیتی برام نداره، اصلا فهم فوتبالی صفره، حیف این پتانسیل هوادارای، لیگ ایران لیاقت هوادارو نداره، نمونش حمایت از عباسی مدیر فعلی تراختور که همه ازش متنفرن یا مربی فعلی والا این وسطم یکی مثل ایشون جادو جنبلاش کار نکرده باز تراختور تراختور می کنه، بخدا قسم ما سرباز نمی خوایم
برزو
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۱۱
تراکتوریها اون موقع که کرور کرور سرباز میومد تو تیمشون ذوق کرده بودند و میگفتند با اختلاف قهرمان میشن این فصل، ولی حالا که خیری از سربازها ندیدند میگن دیگه سرباز نمیخوایم!! بکشید، بکشید که هرچی بیاد سرتون حقتونه. دم پسر تونی گرم که کل ورزشگاه رو فریب داد. خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر